lilu1990• 29 декабря 2024

Трампу пора задуматись

рф відкидає пропозицію Трампа відстрочити членство України в НАТО на 20 років і введення миротворців Європи, – Лавров.

Та ви шо. А Арестович розказує, шо кацапам найголовніше це мир і справедливий післявоєнний світ. А може їм важніше всьо захопити і нікого не питати ні про нато, ні про сєвєрний потік і далі розвалювати обороноздатність європи?

Хоч портніков і балабол з повєсткою топити трампа, але він правильно каже - росія клала одне місце на всі ваші плани. У неї є чіткі цілі - по територіальним завоюванням та ідеологічним. Або ця мюнхенська змова умовного Арестовича призведе кінець кінцем до третьої світової у Європі. Або трамп вчасно роздуплиться.
GaleTTa• 29 декабря 2024
Сейчас Белый дом прочитает советчицу и одумается)
Len_to4ka• 29 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Ті самі думки ))
США на відміну від України і кацапіі всю свою історію ведуть стратегічну політику. Це тільки у нас горизонт планування рік-два в кращому випадку. А вони вже все давним-давно подумали і прорахували .
автор lilu1990 • 29 декабря 2024
Ответ дляLen_to4ka
Ті самі думки ))
І в Афганістані всьо прорахували?
Klodia• 29 декабря 2024
Не знаю, какой для вам Портников ’балабол’, но пока что как он говорил, так и получается.
Форсия• 29 декабря 2024
Так вы Трампу-то напишите это, а то мужики не в курсе!
lilyD• 29 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
І в Афганістані всьо прорахували?
А ви тоді їм що радили?
Пропонували задуматись?
Olvia1987• 29 декабря 2024
Росія клала одне місце тільки на всі плани по відношенню до України.По відношенню до інших вона Молодец против овец,а против молодца и сам овца.
Кудесница полесья• 29 декабря 2024
О чем задуматься? Это правительству Украины пора задуматься, никакого НАТО не будет и нужно идти на диалог
Seehund• 29 декабря 2024
Я счастлива жить в одно время с такими людьми, как вы автор, мудрыми, все предвидящими, не дающими нашему миру скатиться в пропасть. Я буду об этом рассказывать своим внукам.
МаргоХ• 29 декабря 2024
Та Трампу глубоко фиолетово на Украину
Ему главное заморозить эту войну, типа он сдержал обещание, ну и денег не выделять, таких как выделяли демократы
Манула• 29 декабря 2024
Ответ дляKlodia
На жаль ... Може він і ’балабол’ в плані кількості ефірів, але його трагічна аналітика найбільш реалістична на протязі 3 років війни ...
автор lilu1990 • 29 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Klodia• 29 декабря 2024
Ответ дляМанула
Так это его профессия-выходить в эфиры и комментировать последние новости, а делать это нужно оперативно, иначе новость тухнет. Все правильно он делает.
LudaSHS• 29 декабря 2024
Все вже? Хмари розсіюються порадницею?
Основне - економічна спроможність рф продовжувати війну і друге -політичний вплив ( китай) або вплив рф на наш політикум в майбутньому.
Манула• 29 декабря 2024
А ось тепер дивимось яка буде реакція Трампа та його команди ...
Шизоідний ZZ-дід сам же визнав, що у нього без ’движухи застой’
Cardiolog• 29 декабря 2024
Ответ дляМанула
Да что там дивитись?

Скринька Пандори в ТГ

’Трамп усвідомив, що припинити війну за 24 години — нереальне завдання, повідомив голова парламентського Комітету з питань зовнішньої політики Олександр Мережко після візиту до Вашингтона.

Він наголосив, що мирний план, який розробляє президент США, вже готовий або перебуває на фінальному етапі опрацювання’