Шкала Радощів• 29 декабря 2024
Фільм з дочкою 11 років. Який?
Порадьте фільм , не обовʼязково новий .
Можна різдвяне або цікаве .
Із останнього що дивились на канікулах і сподобалось - інтуїція , ловушка , стартрек.
Можна різдвяне або цікаве .
Шикаю і викаю• 29 декабря 2024
Мои дети обожают фильм «день да» и смотреть что-то новое отказываются😆
Еще гари поттер
Шкала Радощів
• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Полярный экспресс включите мульт))
Не любить вона мультфільми . Максимум в кінотеатрі буде дивитися
Мой завтрак• 29 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ремень в помощь!
ЛюбимаЯНЬ• 29 декабря 2024
Моїй 8. Нещодавно дивилися приховані фігури (про жінок афроамериканок математиків в наса), прислуга ще
Шкала Радощів
• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Полярный экспресс включите мульт))
Годину подивились … ну дуже дитячий . І мені теж не цікавий , напевне на вік до 7 років підійде