Невидимка Майя• Изменено 30 декабря 2024
Тяжка ковдра зі скляним наповнювачем 7кг (Юск)
Цікавить ковдра зі скляним наповнювачем, кажуть, що краще спиться під такою. Можливо, хтось користується і може дати чесний відгук?
Чи тепло? Як доглядаєте за нею?
Як відчувається?
Дякую
Чи тепло? Як доглядаєте за нею?
Як відчувається?
Дякую
Капитошечка• 30 декабря 2024
Это для тех,у кого проблемы со сном . Нужно брать под свой вес и получается реально тяжело, сменить пододеяльник непросто. Ну и можно партнера прибить невзначай ;)
Теплая. Но не прям жаркая.
Удаживпть максимум проветривать и на морозе. Больше я ничего не пытаюсь сделать.
Теплая. Но не прям жаркая.
Невидимка Майя
• 30 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Теплая. Но не прям жаркая.
Дякую!
ХвилювАллочка• 30 декабря 2024
моя дочка спить під такою (доросла)
каже що спиться набагато краще
правда вона з рік брала перерву, а зараз знову достала ту ковдру
по якості вона нормальня
каже що спиться набагато краще
по якості вона нормальня
Павло-377a• 30 декабря 2024
Ковдри зі скляним наповнювачем, або як їх ще називають, «вагові ковдри», набирають популярність завдяки своїм унікальним властивостям. Ось кілька ключових моментів, які можуть допомогти вам зрозуміти, що це за товар:
Переваги:
Заспокоювальний ефект: Вага ковдри забезпечує «глибокий тиск», що може покращити якість сну, знизити тривожність і допомогти людям з порушеннями сну.
Тепло: Такі ковдри можуть бути досить теплими, проте це залежить від конкретної моделі та матеріалів. Дехто може відчувати, що їм комфортніше під вагою ковдри.
Комфорт: Багато користувачів відзначають, що відчувають себе більш захищеними і затишно під такою ковдрою.
Догляд:
Чистка: Зазвичай, ковдри зі скляним наповнювачем можна прати в пральній машині, але краще перевірити інструкції від виробника. Чистка може бути трохи ускладнена через вагу і наповнювач, тому багато людей обирають сухе чищення.
Сушка: Після прання важливо добре висушити ковдру, щоб запобігти появі неприємного запаху або грибка.
Відгуки користувачів:
Тепло і затишок: Багато користувачів відзначають, що під такою ковдрою спиться комфортніше, особливо в холодну пору року.
Вага: Ті, хто звик до легших ковдр, можуть спочатку відчувати дискомфорт від зайвої ваги.
Якщо вирішите придбати ковдру зі скляним наповнювачем, зверніть увагу на її вагу — зазвичай рекомендують вибирати ковдру важчою від приблизно 10% вашої ваги. Це допоможе максимізувати користь від тиску.
Переваги:
Догляд:
Відгуки користувачів:
Ща как дам• 30 декабря 2024
Это ж капец какой 7 кг на тебе лежит всю ночь.У меня лёгкое Турецкое одеяло,не люблю тяжёлые
Бронетапці• 30 декабря 2024
В мене така, чудово, купувала дочці, але їй вона жарка, а мені саме те. Реально важка і це дуже добре, сплю, як сурок
Невидимка Майя
• 30 декабря 2024
Ответ дляХвилювАллочка
моя дочка спить під такою (доросла)
каже що спиться набагато краще
по якості вона нормальня
каже що спиться набагато краще
по якості вона нормальня
А як з підковдрами? Користуєтеся звичайними чи брали спеціальні, щоб не збивалися?
Дякую
Невидимка Майя
• 30 декабря 2024
Ответ дляБронетапці
Дякую
Купила, спала под ним пару недель. Потом муж пробовал, ему как-то лучше зашло. Но тоже без восторга.
Минусы:
Позвякивают шарики когда одеяло поправляешь.
Я во сне ворочаюсь, уже на третий-четвертый день стали болеть мышцы рук, такая себе я вам скажу тренировка. Так повернулся и спишь дальше, а после этого рывка с переворотом - просыпаешься.
Поменять пододеяльник - тяжело
Спать нормально у меня не получилось, мне такая штука не комфортна.
Плюсы
Под одеялом тепло, как ни странно.
Засыпаешь чуть быстрее.
Лучше всего, мне спится под ватным одеялом. Вот которые лет 30 (или 40?) как не производят, у мамы такое одно лежит практически новое, кроме меня никто под ним не хочет спать :)), я когда приезжаю зимой, ним укрываюсь.
Вот оно тяжелое но такого веса как нужно. И оно на ощупь мягкое.
Минусы:
Поменять пододеяльник - тяжело
Плюсы
Под одеялом тепло, как ни странно.
Засыпаешь чуть быстрее.
Смайликівна• 30 декабря 2024
Ответ дляЩа как дам
Це мабуть по типу як рекомендують сповивати немовлят щоб були спокійніші)))
Некомильфо• 30 декабря 2024
Такі одіяла дуже підходять невротикам і людям з проблемами сну через різний психічний стан
Некомильфо• 30 декабря 2024
Ответ дляЩа как дам
Ви не розумієте просто.
пьЯНА• 30 декабря 2024
Мне иногда даже обычное одеяло пальцы жмет, когда я на спине лежу))
Это одеяло щупала, угол еле откинула. Подумалось, что оно холодное и второе, как менять пододеяльник?
из желе я• 30 декабря 2024
О, Господи! Я про такі і не чула ще. Треба у свекрухи із закромів ватні витягати... може спати краще стану))
Бронетапці• 30 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую
Звичайні
Петриківна• 30 декабря 2024
У нас в квартире жарища. Центральное отопление. Мне бы такое одеяло не подошло.
А у вас холодно ?
Невидимка Майя
• 30 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
А у вас холодно ?
19-20 градусів у спальні)
На границе• 31 декабря 2024
Оно само по себе не тёплое. У меня оно как второе одеяло. Покупала гравити 10 кг, идёт с пододеяльником. Вес со временем не ощущается. А так да, заправить в пододеяльник тяжело, перенести с кровати, чтобы постель поменять тоже тяжело.