рукиЖимолости• 30 декабря 2024

Тільки чесна відповідь. Ви сортуєте сміття вдома?

Окремо біо, скло, папір, пластик і метал? Чи херячите все в одне відро?
Паратруперсупер• 30 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Знаете, дорогу осилит идущий

Мой муж заказал услугу за 100 грн на месяц, приезжают у него забирают пластик 2 раза в месяц
Хто ж проти?
До речі, чувак був із західної Європи, то не в Україні навіть)
Віра - велике діло.
Соната любви• 30 декабря 2024
я плачу за вывоз мусора деньги.
еще не хватало, чтобы сортировала мусор.
Н@Диете• 30 декабря 2024
Да. Иначе штраф.
Джинци на Флісі• 30 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Тільки пластик і папір коробки бо для них є окремі контейнери в будці щ сміттєвими баками
Як було б все зроблено для кожного виду,ю під домом а не везти кулись,все б сортувала
У нас теж так.
Для паперу і пластика є окремий контейнер, туди викидаємо.
Ще окремо батарейки у Новус несу.
Решта сміття у загальний бак.
Машини немає, через все місто їхати, щоб здати відсортоване сміття, я не буду.
Кудряшка Сью• 30 декабря 2024
Сортую. Пластикові пляшки, жестяні банки, скло, тетрапаки і папір відводу в Метро. Рослинні відходи в компост. Все інше і звичайний сміттєвий бак. Ну і батарейки та акумулятори, звісно, викидає в спеціалізовані місця.
Джинци на Флісі• 30 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Десь бачила, як чувак поставив трекери на сміття, окремо на кожне. І відслідкував, що все привезли на один сміттєспалювальний комбінат.
У нас забирають окремо, навіть у різні дні.
От куди везуть, не знаю.
Раніше ще бомжики збирали окремо картон і пластик і теж везли кудись на кравчучках. Давно їх не видно :(
Королева спама• 30 декабря 2024
Не сортирую, кухня меньше 5 кв.метров, еще на ней куча бутлей стоят с водой питьевой и технической. Ставить дополнительно баки даже теоретически негде
Хочу в БАНю• 30 декабря 2024
У нас поряд звалище, там окремі контейнери, сортую по ним.
Пацелуйнитуда• 30 декабря 2024
Сортуємо суто для себе. В одне відро папір, пластик, метал, а в друге - те, що не можна переробити, всякий очистки і тому подібне.
Поміркована думка• 30 декабря 2024
Так, сортую все. Батарейки теж кидаю в спеціальні контейнери.
Шикаю і викаю• 30 декабря 2024
Сортирую частично, насколько могу. Для пластиковых бутылок и стекла у нас стоят отдельные контейнеры, батарейки отношу туда, где стоят специальные коробки, макулатуру в школу или в пункт приема, полиэтилен в химчистку Кіms. Нашла фирму, которая занимается переработкой и утилизацией, как раз хочу узнать там что куда еще можно определить. Собрала коробку того, что не подлежит переработке, после праздников планирую отправить им на утилизацию.
Алесс• 30 декабря 2024
Сортую. Частный дом, а мусор выносить далеко
Не знаю,куда стекло можно сдать. Пластик в хозяйстве пригождается. На рассаду или розы черенковать
ТихоЯ• 30 декабря 2024
В нас три контейнери - скло, папір/метал/пластик і решта.
Сортую, мені прям кайф що десь це сміття переробляють бодай частково.
Так вже загадили планету, що страшно(