Света С Приветом• 30 декабря 2024

Хто гарно знає Рим, порадьте пліз

Прибуваємо вночі 1:00 в аеропорт Фьюмічіно. Готель біля Ватикану. Потрібно якось добратись з а/е до готелю. Шукаю транспорт і бачу що вночі не всі шатли курсують або не знайшла. Підкажіть чим можна добратись оптимально на місцевому транспорті?
ПростоБелка• 30 декабря 2024
в Италии ночью на траспорте общественном? ха ха ха
такси берете. Цена одинаковая у всех - примерно 50 евро
автор Света С Приветом • 30 декабря 2024
Ответ дляПростоБелка
Поясніть чайнику)
Не курсує транспорт вночі?
Які там додатки для таксі порадите?
ПростоБелка• 30 декабря 2024
вам не нужно приложение. Выходите на цлицу - белые такси, все одинаковые. Цены у них одинаковые стандарт.Можете вызвать Убер, но по цене будет то же самое.
ПростоБелка• 30 декабря 2024
Authorized Taxi vehicles are white with a “TAXI” sign on the roof. The symbol of the Municipality of reference is fixed to the front doors and the licence number is on the doors, on the back and inside the vehicle.

Fixed fares (each way) for some destination, including all supplements, are as follows:
• Rome city center (within the Aurelian Walls): € 55,00
• Magliana - Parco dei Medici: € 31,00
• New Rome Fair: € 26,00
• Ciampino airport: € 55,00
• Tiburtina Station: € 60,00
• Ostiense Station: € 50,00
• Civitavecchia Porto: € 130,00
Ответ дляПростоБелка
Дякую
Ответ дляПростоБелка

• Magliana - Parco dei Medici: € 31,00
• New Rome Fair: € 26,00
• Ciampino airport: € 55,00
• Tiburtina Station: € 60,00
• Ostiense Station: € 50,00
• Civitavecchia Porto: € 130,00
Наче нічого так) Я думала в передноворічну ніч буде 150 євро