фан L.O.S.T.• 30 декабря 2024
Підтримайте… не до свят
Сьогодні забирала результат мамографію , не отримала опис … після свят везу обстеження попередніх років. 5 років тому видаляла фіброаденому …Все життя перед очима …
Кофр для ноги• 30 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тому що є спадковість
У вас у кого-то есть рак мж в роду?
Захекалася читать• 30 декабря 2024
Зробіть завтра зранку УЗД і заспокоїтесь. А то по собі знаю, що будете себе накручувати, переживати, плакати. А так на УЗД все стане на свої місця і ви ще швиденько встигнете з піднесеним настроєм приготувати щось на новорічний стіл.
фан L.O.S.T.
• 30 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
У вас у кого-то есть рак мж в роду?
Рак молочної залози. Бабуся
Захекалася читать• 31 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Рак молочної залози. Бабуся
Як у вас справи? Були на УЗД?
фан L.O.S.T.
• 02 января в 22:12
Ответ дляЗахекалася читать
Як у вас справи? Були на УЗД?
Так. Фіброаденома і кісти . Все як було
Захекалася читать• 02 января в 22:19
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так. Фіброаденома і кісти . Все як було
От і чудово. А то накрутили себе. Я теж таке добро маю. З 16 року фіброаденома не росла, а цей рік виросла(
фан L.O.S.T.
• 03 января в 07:55
Ответ дляЗахекалася читать
Мене накрутили… висновок так і не отримала, лікар захворів, з пн ще до онколога , у відпустці. Коли говорять, я не можу дати висновок , тицяють на екран , ти нічого не розумієш …