Та никада в жизни• 30 декабря 2024
Пульпит верхнего зуба мудрости
Может ли пульпит верхнего зуба мудрости отдавать в горло. В горле тянущие сильные боли от неба в сторону горла, с той же стороны имеется зуб мудрости с пульпитом. Зуб особо не болит. А горло болит сильно. Лор смотрела, с горлом все норм.
Что это может так сильно болеть?
Та никада в жизни
• 30 декабря 2024
Ответ дляСалт
Як може пульпіт ’особо не боліти’?
Острой боли в самам зубе нет, только когда попадает пища или когда дотрагиваюсь до него пальцем.
Ответ дляТа никада в жизни
Я так розумію, що піти до стоматолога і вилікувати/видалити зуб Вам не пропонувати?
По темі, не знаю з приводу горла, але те, що проблемний зуб може викликати багато проблем -можу розповісти.
Та никада в жизни
• 30 декабря 2024
Ответ дляСалт
Я зверталась до стоматолога неодноразово, був каріес між 7 та 8 зубами. Але після лікування я відчувала весь час язиком якусь тріщину. Лікарі на 8 зуб взагалі не звертали уваги. Піду завтра до стоматолога, але з того що читала, пишуть, що нижні зуби віддають у горло. А у мене верхній.
Ответ дляТа никада в жизни
В мене були проблеми з верхніми зубами мудрості, але в горло біль не віддавала. Головний біль, запалення в гайморовій пазусі, біль у скроні - це те, що було в мене. Але зуби -таке, непередбачуване.
Бажаю скоріше вирішити проблему.
Та никада в жизни
• 30 декабря 2024
Ответ дляСалт
Бажаю скоріше вирішити проблему.
Дякую!