Просериарила молодость• 30 декабря 2024
Які мері джейніки кращі?
Думаю з джинсами в основному носити
Результат:
вже голосів:
13 (37.14%)
Фото 3-4
12 (34.29%)
Фото 1-2
10 (28.57%)
Фуфуфу, жодні
Пожарник• 30 декабря 2024
Хоч мені такі не подобаються, але якщо вибирати, то перші. Другі можуть бути дубовими і ногу гризти.
Потужна махіна• 30 декабря 2024
В мене другі (фото 3-4), купила в секонді, французькі, тільки іншого кольору. Тому я за другі)
Але це не таке взуття, яке зручно довго носити.
Задираю носа• 30 декабря 2024
Ни один мужчина не сказал, что ему нравятся такие туфли. Полная безвкусица
Просериарила молодость
• 30 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Тут навпаки перші французькі, sezane
Другі other stories, трохи краще за НМ
Просериарила молодость
• 30 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
И что носить?
Я живу там, где асфальта мало, шпильки (которые мужчинам всегда нравятся, ага) не только неудобны, но и банально чреваты сломанными каблуками и ногами
Задираю носа• 30 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
И что носить?
Почему сразу шпильки? Ремешок сильно режет ногу, на вид бабские. Кроссовки и те, лучше смотреться будут. Возьмите из качественной однородной кожи, только без стразов)
Потужна махіна• 30 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
Зараз жінки не будуть догоджувати чоловікам жертвуючи своїм здоров´ям. Від шпильок і спина і ноги страждають, кому потрібні ці натерті мозолі, рани і кульгаюча жінка на підборах. Це точно не приваблює.
Далі, це не несмак. Це взуття з історією, зараз в моді, але і завжди буде актуальне.
Потужна махіна• 30 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Тут навпаки перші французькі, sezane
Другі other stories, трохи краще за НМ
Я бачила і в Zara були коричневі, багато брендів їх пропонують...
Задираю носа• 30 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Чому відразу шпилька?))
Просериарила молодость
• 31 декабря 2024
Ответ дляeuhunter
С закрытой пяткой, потому что любые брюки при ходьбе забиваются под пятку и это очень неудобно. Открытая пятка только под укороченные брюки и кюлоты либо юбки.
О, спасибо, очень дельный совет