Просериарила молодость• 30 декабря 2024

Які мері джейніки кращі?

Думаю з джинсами в основному носити
Результат:
вже голосів: 35
13 (37.14%) Фото 3-4
12 (34.29%) Фото 1-2
10 (28.57%) Фуфуфу, жодні
ПростоБелка• 30 декабря 2024
Бабские
БЦАшка• 30 декабря 2024
Мерять надо, чтоб удобные были. Но мне больше нравятся без задника
Пожарник• 30 декабря 2024
Хоч мені такі не подобаються, але якщо вибирати, то перші. Другі можуть бути дубовими і ногу гризти.
Потужна махіна• 30 декабря 2024
В мене другі (фото 3-4), купила в секонді, французькі, тільки іншого кольору. Тому я за другі)
Але це не таке взуття, яке зручно довго носити.
Задираю носа• 30 декабря 2024
Ни один мужчина не сказал, что ему нравятся такие туфли. Полная безвкусица
автор Просериарила молодость • 30 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Тут навпаки перші французькі, sezane
Другі other stories, трохи краще за НМ
Ответ дляЗадираю носа
И что носить?
Я живу там, где асфальта мало, шпильки (которые мужчинам всегда нравятся, ага) не только неудобны, но и банально чреваты сломанными каблуками и ногами
Мастер Класс• 30 декабря 2024
Подивіться Jonak і Bocage , там є цікавіші моделі
Задираю носа• 30 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
И что носить?
Почему сразу шпильки? Ремешок сильно режет ногу, на вид бабские. Кроссовки и те, лучше смотреться будут. Возьмите из качественной однородной кожи, только без стразов)
Потужна махіна• 30 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
А вони всі ідеали, їхня думка найважливіша. Мужчини ще казали, що спідниця з кросівками, сукнями, то жах, але бачите, жінки це мають в 🍑
Зараз жінки не будуть догоджувати чоловікам жертвуючи своїм здоров´ям. Від шпильок і спина і ноги страждають, кому потрібні ці натерті мозолі, рани і кульгаюча жінка на підборах. Це точно не приваблює.

Далі, це не несмак. Це взуття з історією, зараз в моді, але і завжди буде актуальне.
Потужна махіна• 30 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Тут навпаки перші французькі, sezane
Другі other stories, трохи краще за НМ
Я бачила і в Zara були коричневі, багато брендів їх пропонують...
Задираю носа• 30 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна

Чому відразу шпилька?))
Я шалунья• 30 декабря 2024
У прабабушки такие были
euhunter• 31 декабря 2024
С закрытой пяткой, потому что любые брюки при ходьбе забиваются под пятку и это очень неудобно. Открытая пятка только под укороченные брюки и кюлоты либо юбки.
автор Просериарила молодость • 31 декабря 2024
Ответ дляeuhunter
О, спасибо, очень дельный совет