Тільки не про гроші• 30 декабря 2024
Я профукала дитину чи ще ні?
Мій син бреше. По поводу і без
9 років, 3 клас
Написав диктант на початковий рівень, заставляю писати і виписуватись.
Істеріче, ок, мовчу спокійна як удав.
Начав на мене кричати, що він 9 місяців без канікул, втомився. Кажу а що ж то було літом? ( В червні і в правду заставляла писати по 1-2 сторінки та читати; липень дала вволю нагулятись, серпень - 2 тижні в лагері і на море поїхали). Бреше що весь час писав і чатати. Запитала, як йому не стидно дивитись мені в очі і брехати - відповідь убила - якщо дивляться в очі то це означає що не брешуть
От що робити?
9 років, 3 клас
Істеріче, ок, мовчу спокійна як удав.
От що робити?
Примарочка• 30 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Поверьте, если каждый день то уважать начнет, будет злится на вас выставляйте на улицу на ночь. Мы так делали.
Вы путаете уважение и страх
Выставляли на ночь на улицу? Вы пробили дно
Научительница• 30 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Идиотизм заставлять ребенка учиться на каникулах. Автор, вы тоже в отпуске приходите на работу часа на 3 без оплаты?
А у автора отпуск 3 месяца? Аж июнь позанимался, бедняжка. Ничего не случится от пары занятий в день. ’Наотдыхаются’ потом тупари вырастают
Вилосипедниця• 30 декабря 2024
Главное не слушайте местных горе-психологинь. Они повыстебываются, навесят на вас комплекс горе-матери не сумевшей воспитать беспроблемного ребенка и пойдут пить чай. Может свои услуги предложат за 1000 грн в час. Вы поведетесь они за час расскажут вашему ребенку про его права и границы и ваши проблемы увеличатся
Шкала Радощів• 30 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Вы путаете уважение и страх
Ну пусть будет страх, зато порядок
Тану на сонці• 30 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Судя по тому как Вы пишите, то тоже не ахти учились
І ви.
Тану на сонці• 30 декабря 2024
Гіпербола - це не брехня, а художній засіб. Зараз ніхто не хоче вчитися, об´єктивних причин для цього занадто багато. Перенасичена програма в старшій школі, вивчити все просто нереально, тому й руки опускаються. Відсутність перспектив у майбутньому та кореляції гарного навчання з успішною кар´єрою і так далі, і тому подібне.
Міні-бікіні• 30 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
У меня есть уже такой, который не хотел учиться. 9 класс заканчивает, средняя оценка 4,2. Лежит целыми днями в планшете. И в школе, и дома. Так лучше?
Канешна лучче
Їх потім будуть вашим керувати, а ваш так і залишиться телепнем
З мого досвіду
Заставляла, била, разом робила уроки
Зараз 28 років. Керівник підрозділу в одній дуже гарній кампанії
Знає дві мови, вчить третю
Каже, мамо, як би ти забила на мене тоді( а англійська- з боем була, німецька- з боєм, фізика і хімія- війна, причому він дуже здібний)
Потім це увійшло в звичку
Тепер це його годує і дуже добре
А я йому кажу, шо в нього все попереду і він відплатить мені своїми дітьми і лише потім зрозуміє, шо то є
З мого досвіду
Заставляла, била, разом робила уроки
Знає дві мови, вчить третю
Потім це увійшло в звичку
Тепер це його годує і дуже добре
Патика-мотика• 30 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
І ви.
А я і не писала пост про дитину-неука
Гореотума• 30 декабря 2024
Ответ дляПросто красавица
А как тогда школу закончить? Мой тоже не хочет учиться, вообще. Как ваш ребенок контрольные делает,если ничего не знает? У нас учителя реально двойки ставят,на 3 не тянут
Двойки и получает. Ему все равно. Я ж за него не буду делать дз или хотя бы списывать с жипити чата((( Не хочет хоть убей. Я и уговаривала и ругалась и шантажировала и помощь предлагала и репетиторов. Все пофиг ему. Не захотел учиться в Европе, вернулись в Украину, но тут тоже не учится. Что дальше, не знаю(((
Тану на сонці• 30 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
А я і не писала пост про дитину-неука
Справа ж не в цьому. Можливо, те, що ви вважаєте за неграмотне написання, таким не є. ПишИте замість пишЕте і в постелЕ - це такий зашквар...
Гореотума• 30 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Никак не делает. Ставят 4 просто так, потому что это минимальный балл для аттестации, чтоб учителю не было проблем
У моего так
Міні-бікіні• 30 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Вы такой бред несёте
Чому бред? Абсолютно не бред
Є чітка поділка дітей за начебто здібностями
Але здібності потрібно довести
Моя закінчила окан, з нею було четверо українці в
Моя вчилась і мала репетиторів
За підсумком моя дитина в школі єкономіки і має практику в офісі , а інші просто вчаться
Але здібності потрібно довести
Моя вчилась і мала репетиторів
Глаголиця• 30 декабря 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Канешна лучче
З мого досвіду
Заставляла, била, разом робила уроки
Знає дві мови, вчить третю
Потім це увійшло в звичку
Тепер це його годує і дуже добре
З мого досвіду
Заставляла, била, разом робила уроки
Знає дві мови, вчить третю
Потім це увійшло в звичку
Тепер це його годує і дуже добре
Ключове ’дуже здібний’. Зараз то коронавірус, то війна. Багато дітей садок дитячий не бачили, соціалізація’ нуль’, вчителі в онлайні і то не завжди. Мої теж закінчили школу, я перехрестилась. Раніше було важка, а зараз ще важче.
Патика-мотика• 30 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
То перечитайте пост, а використовуються в розмові і пишете і пишите, тільки в різних реченнях, і це геть не зашквар, то ви ще не читали зашкварів
Тану на сонці• 30 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Перечитала, неправильно у вас це слово вжито, пишите - це наказовий спосіб.
Патика-мотика• 30 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Я знаю, я мала на увазі пост перечитайте автора
Бокс-орун• 30 декабря 2024
Ответ дляАльдебаран
Ви ж знаєте, що ’ в загранице’ налаштовано на те,хто хоче той вчиться хто ні, того не примушують. В старших класах, поділять дітей на 2 класи. Ті хто не хотять вчитися, закінчать школу і підуть працювати. І ці діти, в майбутньому будуть працювати на самих низькооплачуваних роботах. Без можливості навіть працювати в якомусь офісі.
І що в цьому поганого? Толку що у нас касири через одного з вищою освітою?
Ответ дляТільки не про гроші
Писати без помилок елементарних
Так это не так делается. Господи, книжки, покупайте ему интересные книжки и пусть читает. Я так понимаю, вы за украинский переживаете? Посмотрите Терри Пратчетта, есть хорошие переводы на украинский, неплохие переводы и Гарри Поттера.
Это не насилием делается.
Второе. Вы уверены, что у вашего ребенка нет дислексии или чего-то в этом роде? Может он не не хочет а не может?
И да, он не врет, он так и считает, что вы превратили всю его жизнь в полное дерьмо и он только и делает что учится. Притом тому, что ему вообще не интересно.
Как вы писали, у него прекрасно с математикой. Так развивайте то, что ему интересно. Научиться грамотно писать можно и тогда когда повзрослеет и поймет нафига это нужно.
От грамотного украинского языка, он не станет богаче 100%, филология не дает никаких денег, тем более украинская.
Это не насилием делается.
Тільки не про гроші
• 30 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Так де може помилки?
Вкажіть, будь ласка
У Вас побачила- на російській мові - треба писати пишЕте
Вкажіть, будь ласка
Міні-бікіні• 30 декабря 2024
Ответ дляГлаголиця
Та, коли здібний то не набагато краще, повірте
Бо коли легко дається, то то не цінується
Донька не така здібна, але дуже наполеглива, в тата
А син в мене, дається все легко, але нема наполегливості, а це краєугольний камінь в усьому. І тому я це дуже гарно розуміла і робила на цьому акцент
Себе примушувала і його
Щоб ввійшло в звичку
Бо розум дуже швидко знаходить обхідні маневри , щоб на все забити))
Завжди щось відбувається: і коронавірус і пубертат і кохання і оточення тощо а насправді
Лише одне: наполегливість і система
Лише це дає результати майже у всьому
Себе примушувала і його
Щоб ввійшло в звичку
Лише одне: наполегливість і система
Лише це дає результати майже у всьому
Тільки не про гроші
• 30 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Это не насилием делается.
Так і з читанням біда
Головне наразі в нього футбол.
Тренувань нема тільки в понеділок. Там підтримую як можу
Які ще книги підкажете?
Головне наразі в нього футбол.
Які ще книги підкажете?
Ответ дляТільки не про гроші
Так і з читанням біда
Головне наразі в нього футбол.
Які ще книги підкажете?
Головне наразі в нього футбол.
Які ще книги підкажете?
Посмотрите что ему интересно. Может например про футбол есть какие-то хорошие?
У нас было проще со старшим, он любитель фантастики, а у мужа были переводы Шекли и др. Еще советских времен. Там все шло на ура. Без литературы не получится ни грамотной речи ни письма. Тем более, что например в нашей семье украинский используется в виде диалекта или если хотите суржика.
Ребенку конечно по факту он вообще оказался не нужен, но знание любого языка я считаю не лишним.
Катруся 777• 31 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так і з читанням біда
Головне наразі в нього футбол.
Які ще книги підкажете?
Головне наразі в нього футбол.
Які ще книги підкажете?
У мене знайома привчила читати через комікси. Спочатку донька читала їх, там картинок багато, тексту мало, цікаво, швидко читаються, потім почала звичайні книжки читати