ГугелП@лАмался• 31 декабря 2024

Страховка на авто у 3 рази підвищилась?!

Всіх з Новим роком!🎄Миру і злагоди!

Таке питання, хто в курсі: закінчується страховка через 3 дні, авто стареньке, Жигулі і попередня страховка становила 1400 грн. Зібралися поновити і сюрпрайз - 6000 грн, тобто у 3,5 рази.
Слів немає, чесно. Підтягуємо все до європейських стандартів, окрім зарплат і пенсій, хоча почати логічно з них.
Хто вже розібрався, чи є можливість дешевший варіант знайти?
автор ГугелП@лАмался • 01 января в 09:19
Ответ дляЗлюка бобер
Ви ж рахуйте приблизно рівні страховки. Може у вас була з франшизою та з мінімальним покриттям, то тоді вона була дешева. А якщо була без франшизи і з додатковим покриттям, то вона була дорожча. І зараз, якщо були ДТП, то теж це впливає на вартість страхування.
В том-то и дело, что старый Жигуль 30+, на него глянуть больно, ездит, пока другое авто в ремонте без ДТП и 6000 грн
Злюка бобер• 01 января в 10:41
Ответ дляГугелП@лАмался
Так я, наприклад, таких більше всього на дорозі боюсь. Бо автоцивілка вона покриває мій урон, якщо така машина в мене в´їде. І от в таких ДТП потім виявляється, що покриття там мінімальне, або взагалі немає автоцивілки, а потім з такого водія і через суд нічого не стягнеш. Це правильно, що буде нормальна автоцивілка для всіх.
ДваДваВісім• 01 января в 11:20
Ответ дляПушАпница
Батько займається страхуванням. Остаточні ціни будуть 2 січня відомі. Каже, що подорожчає десь на 80%. Якщо була за 1200 страховка, то буде в середньому 2 тисячі.
Вже є ціни. Моя страховка подорожчала майже в 3 рази. Я купувала 27 грудня 24 року за 1300, а тільки що подивилася 3800 грн
ДваДваВісім• 01 января в 11:23
Ответ дляЗлюка бобер
Так якби їх платили нормально. Робила страховку 27 грудня, перечитала всі відгуки на страхові, ні одна нормально не виплачує. КАСКО так, виплачують більшість страхових без проблем, цивілку ні, всі занижують суму виплат від 20 до 50 %
Злюка бобер• 01 января в 11:51
Ответ дляДваДваВісім
Нормальні страхові нормально виплачують автоцивілку.
ДваДваВісім• 01 января в 12:03
Ответ дляЗлюка бобер
Це яка, до прикладу? Почитайте на неї відгуки, думаю будете здивовані
Злюка бобер• 01 января в 12:31
Ответ дляДваДваВісім
На будь-який товар та послуги завжди будуть негативні відгуки. Я роблю висновки з досвіду друзів та родичів.
автор ГугелП@лАмался • 01 января в 12:53
Ответ дляЗлюка бобер
Залежить і від досвідченості водія. Авто технічно справне, на вигляд старе.
Я так думаю, що зараз водії таких дешевих авто не зможуть зробити страховку і прибавиться на вулицях піших чоловіків, ну, ви розумієте…
Гуру троллинга• 01 января в 12:57
Ответ дляПушАпница
Тоже так думаю. Там говорили- что будет переходной период и он не будет слишком резким. Писали что вверх пойдет от 20-40% точно. Посмотрим после НГ праздников. Но в 3 раза что буде дороже вот так сразу - не верю.
Гуру троллинга• 01 января в 12:59
Ответ дляДваДваВісім
Цены не все. Лишь на пару дорогих страховок без франшизы. Моей, например, одной из топовой- нет ещё
ПушАпница• 01 января в 13:06
Ответ дляДваДваВісім
Батько сказав, що на моє авто, з реєстрацією не в місті, було 1100, зараз 2200.
Злюка бобер• 01 января в 13:14
Ответ дляГугелП@лАмался
Я вважаю, що це добре. Технічний стан 30+-річного авто не може бути ідеальним, давайте чесно.
Злюка бобер• 01 января в 13:16
Ответ дляГуру троллинга
Тепер всі страховки без франшизи.
hrystia• 01 января в 13:32
Ответ дляГуру троллинга
А яка у вас?
автор ГугелП@лАмался • 01 января в 13:44
Ответ дляЗлюка бобер
Ідеальним не може бути любе авто.
Водій цього авто - автомеханік.
автор ГугелП@лАмался • 01 января в 13:46
Ответ дляГуру троллинга
Можете проверить прямо сейчас и удивитесь
автор ГугелП@лАмался • 01 января в 14:02
Ответ дляЗлюка бобер
Ви і праві) та багатьом не доступні нові авто, а це зручність, тому купують
Злюка бобер• 01 января в 14:23
Ответ дляГугелП@лАмался
Ідеальним не може бути любе авто.
Водій цього авто - автомеханік.
Та це добре) але ж я бачу старі авто на дорогах) їде той Жигуль, а його повороти в сонячну погоду взагалі неможливо побачити, бо не світять вони вже всесезонна резина, іржа...
ДваДваВісім• 01 января в 14:24
Ответ дляЗлюка бобер
Назв страхової/страхових не буде? В нас з чоловіком на двох одна аварія не по нашій вині і страхова винуватця була Універсальна. Ох і крові вони нам випили. Виплату отримали через 6 міс за мінусом 20%. Після цього Універсальну обходжу стороною. А на хвилиночку, ми страхуємо 2 машини на рік і плюс періодично медичні страховки за кордон, а до війни ще і зелена карта. Мене вони як клієнта втратили. Та і якось у друзів не було страхових випадків
Злюка бобер• 01 января в 14:25
Ответ дляГугелП@лАмался
Зручність це добре, але я за те, щоб потім хтось не платив за зручність того дідуся, який їде на 50-річній копійці.
Злюка бобер• 01 января в 14:25
Ответ дляДваДваВісім
Arx, Unica, Vuso.
Гуру троллинга• 01 января в 14:30
Ответ дляГугелП@лАмался
Уже проверила. Моей страховой нет, как и многих других. Чему удивляться то?

3 страховые доступны всего из 50+ в стандарте )))
Я погнала• 01 января в 17:32
Ответ дляДваДваВісім
Ми в минулому році попали в аварію, страхова винуватця була теж Універсальна все вчасно виплатили.
А ви свої авто в якій страхуєте? Я свою в Вусо
Злюка бобер• 04 января в 14:40
Доречі, сьогодні ще прочитала, що тепер камери, ті які Трукам, будуть штрафувати ще й за відсутність автоцивілки. Штраф буде надходити власнику авто. Цікаво, а кілька разів за день можуть оштрафувати за відсутність автоцивілки, чи ні
автор ГугелП@лАмался • 05 января в 21:49
Ответ дляЗлюка бобер
Вроде фейк