Тарабарщина• 01 января в 00:58
У вас багато по тілу родинок?
В мене дуже, так бісять😢
На привозе• 01 января в 01:00
Так, досить не мало, кератом багато, не навидаляєшся, звичайно , що це засмучує трохи, хочеться мати чисту шкіру.
Пускаю бісики• 01 января в 01:06
Много плоских с детства
Есть несколько выпуклых небольших
А вот на лбу у меня была большая, удалила, я ее так ненавидела)
Есть несколько выпуклых небольших
Вбигудях• 01 января в 01:11
Як млинчик з дитинства, але по тілу, на обличчі нема, мені вони не заважають, просто намагаюся не засмагати.
Ума Палата• 01 января в 01:25
Майже нема. А ті що є, такі малі, що їх видно тільки дуже зблизька. Зато розтяжок повно(
Залетна Я тут• 01 января в 01:55
Ответ дляНа привозе
В мене теж багато кератом. Хочу повидаляти більшість. Краще вже зі шрамами, ніж з ними.
Вбигудях• 01 января в 02:03
Ответ дляЗалетна Я тут
А після видалення кератом майже немає шрамів, вони поверхнево видаляються.
Залетна Я тут• 01 января в 02:06
Ответ дляВбигудях
В мене лишаються білі плямки.
КондуктЕр тролейбуса• 01 января в 02:34
Ответ дляЗалетна Я тут
В мене лишаються білі плямки.
А чем вы удаляете? Я нелеваго удивилась что удаляют азотом, врач сказала что вообще нет следа, сделали маме, посмотрим как будет
Ніколи не збрешу• 01 января в 04:01
В мене дуже багато. Дідусь завжди казав в дитинстві, що буду щаслива