Не пью, не курю• 01 января в 11:20
Дівчата, в кого чоловіки займаються Бінансом
І ви в курсі всього, чи виводяться гроші з бінансу а потім ті самі гроші одразу закидаєш назад? Як каже мій чоловік це такий оборот. Тому що мені здається мені лапшу на вуха вішають. Бо коли він їх виводив, то завжди не рівна сума, а тут рівно. І нічим не доказати
Безпорадна Кроко• 01 января в 11:23
Я підсіла на Zion, це не бінанс, виводжу через бінанс. Але суми різні завжди
Не пью, не курю
• 01 января в 11:28
Ответ дляМайструю крила
А навар в чому???
Зараз на курсі незаробиш
Я ХЗ що там за навар!
Укр_жіночка• 01 января в 11:28
Ответ дляБезпорадна Кроко
А я от на Біанс не заходила 3 років і забула як виводити з нього . Зависло там 200 долларів,вивести не знаю як(
Безпорадна Кроко• 01 января в 11:32
Ответ дляУкр_жіночка
Ну тут я не розкажу
УжеВотДа• 01 января в 11:43
Ответ дляУкр_жіночка
В Ггул вбийте - як вивести гроші з Бінанас, він вам роліки на ютуб запропонує
Птица секретарь• 01 января в 11:48
Ответ дляУкр_жіночка
От і навар в бінанса.
Дякую вам
Птица секретарь• 01 января в 11:49
Ответ дляУжеВотДа
ще на роліки прийдется навар дати
астанавітєсь ))))
Майструю крила• 01 января в 11:56
Ответ дляУкр_жіночка
Продаєте там на Р2Р за гривні на карту на
А як то у вас було в крипті а не в ЮСДТ то там зараз і 2000 може бути
Укр_жіночка• 01 января в 11:58
Ответ дляМайструю крила
Та щось не можу розібратись. До цього я якось легко виводина напряму, не через Р2Р
Укр_жіночка• 01 января в 11:59
Ответ дляПтица секретарь
От і навар в бінанса.
Дякую вам
Яка ви добра. Хай у вашому житті трапляються лише такі добрі люди,як ви сама
Укр_жіночка• 01 января в 12:00
Ответ дляМайструю крила
Ні, не що було в крипті все накрилося мідним тазом, довго не знаходила і не слідкувала, це те що залишилося в юсдт
Крижана бурулька• 01 января в 12:00
Я вообще не поняла вопроса
Сумму можно самому установить если она у него всё время одинаковая значит он её так ставит
Майструю крила• 01 января в 12:03
Ответ дляУкр_жіночка
На пряму то тільки через обмінку, а не на карту, але тих 200уо нікому нецікаві
То хіба знійть сусіда який в крипті і купить у вас ті юсдт за готівку
Майструю крила• 01 января в 12:04
Ответ дляУкр_жіночка
Що накрилось як накрилось тазом???
Укр_жіночка• 01 января в 12:18
Ответ дляМайструю крила
Що накрилось як накрилось тазом???
Заделистили
Майструю крила• 01 января в 12:19
Ответ дляУкр_жіночка
Заделистили
Праям всі ...цікаво...бінанс хламу до себе не бере щоб потім делістінг проводити
Крижана бурулька• 01 января в 12:33
Ответ дляМайструю крила
Cvp например, я тоже не уследила
Майструю крила• 01 января в 12:40
Ответ дляКрижана бурулька
Cvp например, я тоже не уследила
Ну там курс з 2уо до 0,08 просів...тому не думає що багато ви втратили
І ця крипта торгується на інших біржах, чи вивід /переказ на інші біржі тоже закритий???
Крижана бурулька• 01 января в 16:35
Ответ дляМайструю крила
Закрыто и снято