Мастер Класс• 02 января 2025

найсексуальніша відома українка

Результат:
вже голосів: 167
81 (48.5%) нема таких
41 (24.55%) інше
14 (8.38%) трангендерна психологиня Монро
12 (7.19%) Тіна Кароль
12 (7.19%) Я! (киньте сюди свою інсту!)
5 (2.99%) Холоденко
2 (1.2%) Олена Філонова
Куколка-мяуколка• 02 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Мішіна взагалі-то природньої краси. Там і нічого робити не треба. Людина сама по собі гарна.
Таня Парфільєва , власниця Чер17, то дійсно жіноча фігура і сама людина порядна.
Таня при параді дуже симпатична, але коли вранці просто вмита, то красивою її назвати важко
Топтунша• 02 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Даша Астафьева и Вера Брежнева.
Точно! Эти девочки были шикарны, когда были молодыми!!!!
Котогосподиня• 02 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Звичайна тьотя
Якась вона проста стала. Раніше прям сексі , Як згадаю кліпи з нею, то навіть не віриться що то була вона)
Топтунша• 02 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Вона стрьомна)
Посмотрите её видео в группе Никита. Там бомба.
Куколка-мяуколка• 02 января 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ну Холоденко тут при чем?
Та автор внесла її до списку, щоб принизить. Але в неї свої ізюминки, які не стосуються краси. І те, як вона себе несе, не кожна красотка зуміє так.
Якби її Бог наділив ще красою, то горе світові
Сладко-соленая• 02 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Так, молода - сексі
Зараз звичайна симпатична жіночка
Кудесница_с_пургеном• 02 января 2025
Ответ дляТоптунша
В клипах да, да и вообще красивая, настоящая. Но как рот откроет - обычная среднестатистическая тетя с троещины. Не умеет кокетничать, простовата что ли.
Топтунша• 02 января 2025
Ответ дляАйпишница
Кобыла в кокошнике.
Блин) классное определение) я обычно пишу на Лесю Никитюк, что у неё морда как кобЫлячий противогаз, теперь еще ваша характеристика поляковой понравилась
Куколка-мяуколка• 02 января 2025
Мені подобається скромна краса. Типу молодої співачки Домій. Ніжна, нема перебору з образом. Природня краса
Топтунша• 02 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
А чого Дорофееву так ніхто і не згадав?
Мішіна ще нічого так.
Мишина ничего так, но до молодой лорак ей далеко.
Куколка-мяуколка• 02 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Так, молода - сексі
Зараз звичайна симпатична жіночка
Молоді всі по своєму красиві. Я колись багатьох не оцінила б, коли були в розквіті, а зараз дивлюсь старі їхні фотки і думаю вау, да вона ж була красоткою
Це Сара Джесіка Паркер, Джулія Робертс
Куколка-мяуколка• 02 января 2025
Ответ дляТоптунша
А Лорак до Мішиної пів метра зросту. Низькожопка. А танцює, то іспанський сором. Стій собі і співай, нашо ці дьоргання не в музику
Весотехник• 02 января 2025
Ответ дляТоптунша
Точно! Лобода. Лицо, конечно, на любителя, но энергетика - топ
Ну я ответила в манере темы если честно. Красота то все индивидуально. Але автор питає ще за відомість! А це дійсно Света, з її Гремі.
парИла я парИла• 02 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Вона стрьомна)
якщо вона стрьомна,то страшно уявити, яка ви страшна))))))
годовасик• 02 января 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дорофєєву наче відмить хочеться весь час
Реально, в неї постійно вигляд, ніби тільки з притону
Україна понад усе!• 02 января 2025
Ответ дляРадикальная
Ярослава Магучих
Тоже сразу о ней подумала. Красивая, яркая, с характером и взгляд умный (а я от спортсменки не ждала, если честно), не то что лобода всякая.

И реально известная. Тех, что автор перечислила и часть названных в теме, я и не всех помню, как выглядят.
Куколка-мяуколка• 02 января 2025
Ответ длягодовасик
Нечесана якась, пом´ята
Спілий баклажан• 02 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Я гарна))
Сижу_и_плачу• 02 января 2025
Дружина Діми Комарова, Олександра Кучеренко
Олена Шоптенко, мені красива жінка
хутряна володарка• 02 января 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Даша Астафʼєва звісно
а куда она пропала с экрана? она не поет уже?
парИла я парИла• 02 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Я гарна))
впевнена,що нi. гарна жiнка iнший гарнiй жiночцi не напише, що вона стрьомна
хутряна володарка• 02 января 2025
Ответ дляВесотехник
Лобода, как бы не относились к ней
у нее есть неплохие песни. от песни Родной я балдею. но что в ней сексуального??? Астафьева вне конкуренции!!
хутряна володарка• 02 января 2025
Ответ дляДама_с_коготками
До речі, вам не здається, шо список якийсь у вас трішки у віці. Де зірки років 20-30?
они еще не знают, что такое настоящий секс)
Спілий баклажан• 02 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
А що у гарних не може бути думки про інших, що вони стрьомні, якщо це так?
хутряна володарка• 02 января 2025
Ответ дляТоптунша
Была молодая Лорак. Сейчас никто.
да, Лорак очень сексуальная. жаль, что она поставила на рашку((
Бася-Мася• 02 января 2025
Люся Арестович
YaЯна• 02 января 2025
Обожнюю наталку Денисенко. Красуня
Руда ліса• 02 января 2025
Саніна красива
Дама_с_коготками• 02 января 2025
Ответ дляхутряна володарка
о, яка у вас чудова відповідь. прям впевненності мені додала в мої 40 років =)
дякую
Весотехник• 02 января 2025
Ответ дляхутряна володарка
Мне все песни ее нравятся, вот просто мое. Что не песня то все попадание на 100%.
Астафьева, нууу, я не люблю кого то обсуждать, скажу коротко не до души, лицемерство вижу, двоякое ощущение от нее.