жижифреймут• 03 января в 09:38
Про сауну
Вже багато років живу за кордоном і в Україні з таким стикатись не доводилось. Отож, тут сауни сумісні, для жінок і чоловіків, причому заборонено вдягати купальники і плавки. можна прикриватись рушником, або халатом, але в басейн їх не вдягнеш. В мене з цим немає ніяких проблем, як і у решти жінок, що ходять до сауни. А от як у порадниць в Україні з цим, ви б ходили в таку сауну?
Результат:
вже голосів:
27 (75%)
Ні, ніколи в житті
8 (22.22%)
Так, ходила б
1 (2.78%)
Це вже давно є і в Україні
Несу добро людям• 03 января в 09:43
Нет. И сама бы голая не ходила, и чужие голые тушки видеть не хочу 🤢
Заюшка_хозяюшка• 03 января в 09:45
Нет , я не понимаю зачем ходить в такую баню . Не верю что нет нормальных или спа где все ходят в купальниках .
Форс мажор• 03 января в 09:49
Каким законодательным актом запрещён купальник?
Или просто срачельника автору захотелось?
жижифреймут
• 03 января в 09:49
Ответ дляЗ горіха зерня
Купальник вот прям запрещено? Почему?
Не знаю, чому саме, Але на рецепції написано і скрізь наклейки висять з нагадуванням. Крім того, працівники сауни роблять зауваження тим, до кого не доходить і примушують або роздягатись, або виходити з зони сауни
Форс мажор• 03 января в 09:50
Ответ дляжижифреймут
А полиция в курсе про такие примушування? Это в рашинских банях такая дичь происходит без права выбора?
жижифреймут
• 03 января в 09:53
Ответ дляФорс мажор
Можете намалювати плакат і влаштувати акцію протесту, це ваше право
жижифреймут
• 03 января в 09:54
Ответ длябарабанщица
Спросите в своей стране у местных порадниц
Так за ними на свята не вхопиш вільного місця
Форс мажор• 03 января в 09:54
Ответ дляжижифреймут
Щоб користуватись своїми правами не потрібні плакати. Достатньо просто розуму.
Ганцю в кєдах• 03 января в 09:56
Ответ дляФорс мажор
Нет,Германия и Австрия
жижифреймут
• 03 января в 09:57
Ответ дляФорс мажор
Які права? Це вільний вибір, або ви погоджуєтесь з правилами, або шукаєте собі інше місце, яке буде відповідати вашим вимогам
Форс мажор• 03 января в 09:58
Ответ дляжижифреймут
Ніякі правила закладів не можуть порушувати прав людини, гарантованих законодавством.
Бабка-ежика• 03 января в 09:59
Ответ дляГанцю в кєдах
Нет,Германия и Австрия
И Польша.
Вообще купальники запрещены с целью безопасности и риска для жизни в сауне.
Бабка-ежика• 03 января в 10:02
МОЖНО ЛИ НОСИТЬ КУПАЛЬНИК В САУНЕ? Несмотря на то, что купальник является практичным решением, он может быть опасен для вашего здоровья. Как и любая другая одежда из ПВХ-ткани, он препятствует дыханию вашей кожи . Не говоря уже о возможности его плавления при высоких температурах и выделения токсичных химикатов и паров
Бабка-ежика• 03 января в 10:04
В Польше хожу в женскую сауну.
Купальники запрещены в саунах везде кроме аквапарка (там запрещены в саунах саунария , но есть женские дни, когда только женщины).
жижифреймут
• 03 января в 10:06
Ответ дляФорс мажор
Процитуйте пункт правил, який порушує такий заклад?
Форс мажор• 03 января в 10:07
Ответ дляжижифреймут
Це платна опція
Автор, Ви як дитина! Вам і в супермаркеті скажуть спіднє скидати - ви скинете?
жижифреймут
• 03 января в 10:08
Ответ дляФорс мажор
Це платна опція
Удалено администрацией...
Форс мажор• 03 января в 10:11
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
Коли зрозуміла, що задарма показувала старим німцям свої кнопочки, вирішила перейти на оскорбления?
жижифреймут
• 03 января в 10:14
Ответ дляФорс мажор
Це в кого з нас перехід до ображень?
Скільки заробляєте на вашому тілі, клієнти задоволені?
Люблю джаз• 03 января в 10:15
Ответ дляжижифреймут
Збоченці якісь
Люблю джаз• 03 января в 10:16
Ответ дляБабка-ежика
И Польша.
А шо ним вдушитися можна?)))
Форс мажор• 03 января в 10:16
Ответ дляжижифреймут
Це в кого з нас перехід до ображень?
Це мені пише людина, яка голою швендяє де попало?
і скидає спіднє на першу вимогу першого-зустрічного в якійсь захолусній бані
жижифреймут
• 03 января в 10:17
Ответ дляФорс мажор
Чогось мені здається, що це заздрість
ЛюблюДевчонок• 03 января в 10:28
Да хожу в такие сауны спокойно. Меня это только первый раз напрягало, потом привыкла.
Успокойся_Успокойся• 03 января в 10:39
что в сауне,что на пляже,где редко кто идет в кабинку переодеваться,разве что тучные женщины в закрытых купальниках...
Поміркована думка• 03 января в 10:43
Ответ дляФорс мажор
Користуйтесь частіше