Дайте подуться• 03 января в 11:49
Каток в 2 р 10 міс - це погана ідея? Чи немає коньків? Думала в Рівер мол
Твоя подружайка• 03 января в 11:51
В мене дитина в 3 роки ходила. Була в захваті, але ковзани купували бо в прокаті не було таких розмірів
Кидстаффовка• 03 января в 12:24
Вчора були в Рівер Молл. Людей дуже багато. Хочаб ніхто не впав на таку маленьку дитинку.
Пліснявілий сир• 03 января в 13:08
Думаю є більш безпечні місця для розваг такої малої дитини. Бо каток, не ролердром. А сльзько і гострі леза. Часто підлітки носяться в доганялки по катку. Чи будете ви відчувати, що ваша дитина в безпеці
Дайте подуться
• 03 января в 13:09
Ответ дляКидстаффовка
А ви о котрій годині там були? Думала туди поїхати в 15:00
Не против• 03 января в 13:13
Ответ дляДайте подуться
їдьте чим раніше, на 10 наприклад
Дайте подуться
• 03 января в 13:25
Ответ дляНе против
їдьте чим раніше, на 10 наприклад
Ого
Я думала поїхати щоб вже вогники були на вулиці
Кидстаффовка• 03 января в 17:46
Ответ дляДайте подуться
Десь біля 14, перед тривогою.
Може вчора ще святковий день був, 2 січня то багато людей було.
З наступного тижня може й менше буде.
Кидстаффовка• 03 января в 17:49
Ответ дляДайте подуться
Ого
О ні, вогників всі чекають. Дуже багато людей буде. Можна зранку на ковзанах покататися, а після 17:00 на вогники подивитись. Там дійсно красиво. Ми погуляли трохи біля Рівер Молу, а потім поїхали на Софіївську площу до головної ялинки.
То біля Рівер Молу значно красивіше.