Аноним Советчик• 03 января в 12:32
Вы уже разобрали ёлку?
Результат:
вже голосів:
113 (69.75%)
Нет, пока не планирую
28 (17.28%)
Разберу на днях
20 (12.35%)
Не ставили
1 (0.62%)
Да
Чижик Пижик• 03 января в 12:34
Не ставили. Только дерево, гномы, украшения по дому. Ещё не убирали.
интайм_не_предлагать• 03 января в 12:37
я только 3 сутки как собрала, зачем разбирать? обычно убираем в конце января-феврале
Весела бджілка• 03 января в 12:40
Ні, вона поки не заважає.
В якийсь момент почне бісити, тоді і розберемо.
Я супер-пупер• 03 января в 12:44
На Різдво (7 січня), Стармй Новий рік і Водохреща ще стоятиме. 20-22 розберу
Щебетушка• 03 января в 12:44
6 січня ввечері розберу, починаємо ремонт, 7 прийде бригада. Свята постояла і досить
Ну ніби тобі не всеодно до моєї ялинки, що ти мені ставиш
Я тут с краю постою• 03 января в 12:45
у нас всегда до конца января стояла, но в этом году она меня чего-то раздражает.... уберу через неделю
Пліснявілий сир• 03 января в 12:50
В нас довго стоїть ялинка, вона штучна. Завжди після китайського НР забирали. Дитина ще мала, радіє, і ми разом з ним.
А у лютому 2022 року ще стояла 24.02, виїхали на початку березня з Києва, повернулись наприкінці весни, тоді і склали(
Садоводница• 03 января в 12:55
Конечно, как шампанское в новогоднюю ночь допили, так и начали разбирать.
Огірок та Помідорчик• 03 января в 13:02
Да я ее только 21 декабря поставила. До конца января пусть стоит)
Янка-угомонись• 03 января в 13:03
Розібрали на 2 маленькі ялинки, як набриднуть - зберемо знов в одну, або розберемо і сховаємо до наступних свят :)