Баба_Воля• 03 января в 19:59

Це жах, не знаю, як все це пережити

В мене були проблеми з депресією та алкоголем. Ходила на терапію, але грошей ставало все менше, легше майже не було, не могла вже… Вирішила зробити паузу.
І ось пішла недавно в одне місце, де були також мої знайомі. І там хлопець, що до мене виявляв цікавість, почав мене ігнорувати та танцювати з іншою. Тема непотрібності - то моя велика особиста біль. Тож… Я не розрахувала з алкоголем. На той момент до мене підійшов знайомитися інший хлопець. Далі просто якісь уривки. Я йшла додому, це я памʼятаю і він теж підтвердив.
Прокинулась вночі, він у мене, обіймає. Я була в шоці, я не памʼятала як і чому він тут. Ще й не зовсім одягнена була. Але в мене ще й ці дні були, тож подивилася - ніде нема крові чи чогось ще. Він обіймав дуже довго, замовив їжу, був у мене.
Він сказав, що нічого не памʼятає, але теж думає, нічого не було.
Я ж дура повірила…
І нарешті його прорвало. Стало зрозуміло, чого він так себе поводив.
Пише - по-перше, в нього дівчина була, хоч і з іншого міста, вони посварились.
По-друге, все було і він все памʼятав. Просто боявся зізнатися. І - найкраще з цього - у мене були презервативи. Але я начебто не змогла їх знайти (він брехав, що я сказала, що мені так не подобається, я б в житті таке не ляпнула і в житті би в своєму розумі не відмовилася від захисту).
Ну, і, начебто, я їх не знайшла, втомилася, сказала «роби, що хочеш».
Ну, він і зробив. Навіть з закінченням (тут було слово про нього, але мат, тож видаляю). «Не встиг».
Потім прикинувся, що не памʼятає нічого, пропонував ще зустрічатися (бо ж дівчина кине, як дізнається)…
Його останні аналізи начебто з минулого року.
Я розумію, що тут дуже багато моєї провини, але як таке можливо взагалі? І невже йому самому не страшно думати, а якщо я хвора?
Я - ні, але… Чи не хвора тепер - не знаю.
І він ще мені жалівся на ситуацію, шукає підтримки від мене щодо дівчини та чи не згідна я буду з ним далі бачитися…
Мені дуже за себе соромно, а також боляче, що я так себе підвела і не захистила і тепер ще можу мати великі проблеми, а я повернута на здоровʼї…
Пити кинула, коли почула чесну історію. Назавжди, я так вирішила. Я думала, в мене серце зупиниться від таких новин та правди, котру він нарешті сказав. Просто боляче і сумно.
Коротше, не повторюйте моїх помилок.
У кого були подібні жахливі випадки, як ви з цим справилися та чи були наслідки?
Алина-1240• 03 января в 20:02
Автор,перестаньте себя грызть и выискивать как собачонка чужую любовь.случилось и случилось.через месяц купите в аптеке тест на вич и гепатит с
ЯяяКакаджамбо• 03 января в 20:03
сдать анализы. успокоиться. ну и не пить
Ні за холодну воду• 03 января в 20:04
Це вже не перша тема з таким змістом. Автор, якщо маєте завдання по наповненню ресурсу, то ви його неякісно виконуєте.
Холодная каша• 03 января в 20:05
о господи. Ну случился секс и что? Выпейте постинор, чтобы не было нежелательной беременности. И живите дальше.
Смайликівна• 03 января в 20:06
Опять Вы)
Идите сдать анализы
Следите за этим циклом более внимательно, чтобы не пропустить беременность на раннем сроке
Бросайте пить)
Мerida• 03 января в 20:07
Шоковая терапия как подействрвала. Поздравляю. Главное, проверьтесть, чтоб не залетели. Чтоб убрать вовремя.
автор Баба_Воля • 03 января в 20:07
Ответ дляСмайликівна
Опять Вы)
Идите сдать анализы
Бросайте пить)
Та я тему тут писала коли він ще не признався
Блондинка в Законе• 03 января в 20:07
Зачем столько одинаковых тем? Это местные «психологи» тренируются? Иди начинающих авторы любовных романов?
Пишущаяся• 03 января в 20:07
Кто дочитал? Можно вкрации?
автор Баба_Воля • 03 января в 20:07
Ответ дляБлондинка в Законе
Я писала тут недавно. Але до його зізнання.
Смайликівна• 03 января в 20:08
Ответ дляПишущаяся
Кто дочитал? Можно вкрации?
Нельзя 😀🤭
ro_ro• 03 января в 20:09
Співчуваю що з вами таке трапилося 😞🫂
Смайликівна• 03 января в 20:09
Случайный секс это неприятно, когда в таких обстоятельствах, но бывает
Не нужно так строго к себе
Если нет денег, то хотя бы на ВИЧ сдайте анализ
Он бесплатный
Сходите к гинекологу, опишите ситуацию
Возьмёт мазки
Всё будет ок
svitochkaa• 03 января в 20:10
автор.вам 15?ми бухали по молодості як дурні.і все у нас було))секас ну як без цього?нещаслива любов?ну це святе!викиньте з голови.ще не раз комусь дасте в цьому житті.не парьтесь
Смайликівна• 03 января в 20:10
Мужчина 💩 и это факт
Не подпускайте урода к себе
Смайликівна• 03 января в 20:11
Ответ дляsvitochkaa
Думаю, у автора тревожное расстройство
И сама же пишет о депрессии
Это сложно
svitochkaa• 03 января в 20:12
Ответ дляБаба_Воля
постінор випийте.на кройняк через 2 тижні тест на вагітність і таблетку випийте.а як гарний та багатий то це ще ви добре попали.скажіть-вагітна.може і хлопець не поганий.бо не ви-то друга вкраде
Сон і дрімота• 03 января в 20:12
Обязательно сдайте все анализы на ЗППП, и больше не бухайте и все будет ок.
Смайликівна• 03 января в 20:12
Ответ дляsvitochkaa
Да поздно ей пить его
Завтра не пью• 03 января в 20:12
Лечиться надо, а не бухать по барам. Рано или поздно, такое поведение закончится очень плохо. Не болезнью, а трупом в лесу.
Невгамовна сила• 03 января в 20:13
Ответ дляАлина-1240
Через 3 місяці. Період ’сірого вікна’ для ВІЧ -3 місяці.
Невгамовна сила• 03 января в 20:14
І краще не аптечний тест, а в лабораторії аналіз здпвати.
Аноним_Русалка• 03 января в 20:14
Ответ дляПишущаяся
Кто дочитал? Можно вкрации?
Незащищённый секс с незнакомцем. Алкоголь-зло
svitochkaa• 03 января в 20:14
якщо у вас немає стопів до випивки.пропийте флуоксетин.він дешевий.і просто не пийте.келих вина,шампаню.
Пишущаяся• 03 января в 20:14
Ответ дляСмайликівна
Нельзя 😀🤭
svitochkaa• 03 января в 20:15
Ответ дляЗавтра не пью
не смішіть.у кого десятки.у кого сотні проходять і всі живі
Завтра не пью• 03 января в 20:16
Ответ дляsvitochkaa
А сколько исчезают и потом весной их находят по лесопосадкам?
Смайликівна• 03 января в 20:17
Ответ дляsvitochkaa
Это антидепрессант
Такие вещи лучше под присмотром врача, с его коррекцией
ДелиВерка• 03 января в 20:18
Буквально днями була подібна тема в інших декораціях, решта - як і тут: випила, не контролювала себе, опинилась в ліжку з хлопцем, сексу не було, бо місячні.
Черговий збоченець на порадниці?
МЧСница• 03 января в 20:18
ого
надо меньше пить
эту историю в одно предложение можно было вложить - нажралась до потери памяти и меня трахнули
а могло намного хуже закончиться