Летчица• 31 октября в 12:13
Подходящий ли возраст для лазерной коррекции близорукости
32 года?
-3, 50 и - 3,75.
Корсет_на_шурупах• 31 октября в 12:20
Вы с какой целью сюда вопрос задаёте? Я вам гарантию даю тут ни одного профессора нет
миссДавеча• 31 октября в 12:20
У меня,например , этого возраста не было. Астигматизм+миопия шансов не дали.
Я не Тролль• 31 октября в 12:24
Треба обстеження робити. В мене була міопія -5,5 і складний астигматизм, зробила в 43, зараз 45, задоволена)) В доньки такий же діагноз, тільки міопія менша, то вона взагалі була ідеальний кандидат на корекцію.
фан L.O.S.T.• 31 октября в 12:26
я тоже делала в 32 года, зрение как у вас было. Сейчас 40 - все прекрасно.
Водійка хімарса• 31 октября в 12:27
Ответ дляЯ не Тролль
А каким методом Вы делали коррекцию?
Водійка хімарса• 31 октября в 12:27
Ответ дляфан L.O.S.T.
А каким методом Вы делали коррекцию?
Я не Тролль• 31 октября в 12:28
Ответ дляВодійка хімарса
А каким методом Вы делали коррекцию?
Не памʼятаю вже, треба документи шукати. Який лікарі запропонували, тим і робила.
Радуга-дуга• 31 октября в 12:28
так. я в 38 робила обстеження мені лікар казала що якщо надумаю бажано до 40 зробити.
фан L.O.S.T.• 31 октября в 12:28
Ответ дляВодійка хімарса
А каким методом Вы делали коррекцию?
пф...не помню))) там эти ласики, ласеки... как это можно помнить? Клиника Визиум, Киев, врач Орлова. Сделали там диагностику и они сами выбрали подходящий мне.
Я не Тролль• 31 октября в 12:29
Ви коли робите обстеження вам лікарі одразу кажуть, який метод вам підходить і скільки коштує. Ви сама собі на око не зможете прикинути.
Я не Тролль• 31 октября в 12:30
І я і донька і купа друзів і знайомих робили в британському офтальмологічному.
Водійка хімарса• 31 октября в 12:31
Ответ дляЯ не Тролль
Врачи предлагают обычно 2 метода: пошкрябать или надрез. Это грубо говоря.
Сын думает о коррекции, но травматичный метод не хотелось бы.
Страхованная• 31 октября в 12:33
Ответ длямиссДавеча
Залежить від товщини сітківки, те що ви написали -не є підставою для заборони
Страхованная• 31 октября в 12:34
Роблять до 40 чи 45, не памʼятаю. Якщо ви в Києві-дам контакти хорошої клініки і лікаря
миссДавеча• 31 октября в 12:35
Ответ дляСтрахованная
Мне отказали в коррекции. Я была в нескольких клиниках.
Я не Тролль• 31 октября в 12:35
Ответ дляВодійка хімарса
Це вам якийсь дикун пояснював? Шкрябать і надрєз. Перший раз таке чую. Мені зробили обстеження і сказали, при такій міопії і астигматизм і вам підходить тільки такий метод. От ним я і робила. Який не памʼятаю. Але я в 43 сіла в останній вагон і дуже жалкую, що не зробила раніше. А доньці робили в 21.
Страхованная• 31 октября в 12:36
Ответ длямиссДавеча
Вірю
Я не Тролль• 31 октября в 12:41
І, до речі, я набагато довше відновлювалась після корекції. Донька за день, в мене пішло кілька тижнів. Бачили ми однаково гарно одразу, але моїм нейронним звʼязкам треба було переналаштуватись, бо зі складним астигматизмом я прожила більшу частину своїх 43 років.
Водійка хімарса• 31 октября в 12:59
Ответ дляЯ не Тролль
Почему дыкун? Клиника Ноаый Зир.
И методы я описала утрировано, суть метода описала. Врач сказала, что подходят оба метода, может выбрать тот, который посчитает нужным
Я не Тролль• 31 октября в 13:01
Ответ дляВодійка хімарса
Почему дыкун? Клиника Ноаый Зир.
Так взагалі не бачу проблем. Хай обирає будь який.
Печенюшка• 18 ноября в 22:39
Ответ дляЯ не Тролль
Де робили? Після обстеження виявилось, що вік не перешкода? Чи додатково щось робили для відтермінування вікових змін. Чула, що залишають невеличкий мінус, щоб далі не так швидко на плюс йшло.
Я не Тролль• 19 ноября в 09:00
Ответ дляПеченюшка
Я ж в темі все написала. Британський офтальмологічний. Нічого додатково не робила, перед операцією підпаяли лазером сітківку на одному оці. На консультації передбачали 75 % відновлення зору. Я була згодна і на це. Хоч кілька років походити без окулярів)) Але результат перевершив, 1 і 0,9. Без обстеження і консультації вам ніхто не скаже як у вас все пройде і які шанси.