Застряла• 04 января в 15:41

Щодо усиновлення

Хто знає? Тепер служба повинна пропонувати усиновлювачам всіх дітей які є на обліку? Не спираючись що написано в довідці центру і висновку ? Якщо ми кандидати з 2023 року
Малинка• 04 января в 15:49
Бідні діти. Якби не мобілізація, той не всиновлювали б
Розумна Губка• 04 января в 15:52
Ответ дляМалинка
Почему же?Не было бы счастья,так несчастье помогло .Раньше пачками усыновляли ради выплат.Сейчас средних лет семьи,чтобы мужчина не пошел на убой.
Чупа-чупс• 04 января в 15:56
Ответ дляРозумна Губка
Ви не в курсі, що за усиновлення нема НІЯКИХ виплат?
Хочу наколоти губи• 04 января в 15:59
Ответ дляЧупа-чупс
Ви помиляєтеся, є. На таких же умовах, як при народженні дитини.
Але то такі сльози, що заради них би ніхто не всиновлював, звісно. Дитина в рази дорожче обходиться.
Хочу наколоти губи• 04 января в 15:59
Ответ дляМалинка
Всиновлювали і раніше масово, що ви верзете?
Мрію про космос• 04 января в 16:05
Ответ дляРозумна Губка
Це у вас на раші таке?
В Україні усиновителям ніяких виплат нема. Ще й купу хабарів треба дати, щоб не гальмували процес
автор Застряла • 04 января в 16:07
Ответ дляМалинка
Я взагалі то питаю, як працівник служби, бо ці зміни в нпа
Хочу наколоти губи• 04 января в 16:09
Ответ дляЗастряла
Ви ж написали, що ви кандидати. А тепер працівник служби. Чи ви одночасно і те, і те?
автор Застряла • 04 января в 16:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви нормальна?
Вам ситуацію описати ?
Кандидати стоять на обліку з 2023 року, довідка за старою формою, де вказано вік і стать дитину в рекомендаціях, зараз внесли зміни
От і питаю як бути з дітьми, чи всіх показувати чи тільки відповідно до рекомендації, зміни внесли в березні 2024
То може так вы мені дасте відповідь ? По темі, а не вис***р
Краля-Галя• 04 января в 16:27
Ответ дляЗастряла
Ви нормальна?
Вам ситуацію описати ?
я тоже поняла, что именно вы кандидаты, вы ж написали сами (последнее предложение) ’Якщо ми кандидати з 2023 року’
АгатаХристя• 04 января в 16:28
Ответ дляЗастряла
Ви нормальна?
Вам ситуацію описати ?
Ви питаєте на форумі про це? У вас немає керівництва?
Трохи злякана• 04 января в 16:33
Ответ дляЗастряла
Ви нормальна?
Вам ситуацію описати ?
якщо я вам напишу шоб ви в терміновому порядку в понеділок ’видали’ всіх дітей-претендентів на усиновлення за списком, без подачи доків до суду, без судових засідань....ви так зробите?)
в керівництва питайте розьяснень
боже-боже...цеж таке десь працює а нормальні люди спотикають об неї і всиновити не можуть(
Хочу наколоти губи• 04 января в 16:35
Ответ дляЗастряла
Ви нормальна?
Вам ситуацію описати ?
Оце такі у нас працівники в службі у справах дітей працюють?

Стидобисько якесь...
І неуважна, бо самі ж написали в стартовому пості: ’Якщо ми кандидати з 2023 року’
І спеціаліст фуфловий, бо запитує поради, як їй свою роботу виконувати, десь у анонімів на форумах в інтернеті.
І вишенька на торті - ще й хамло.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 января в 16:41
Ответ дляЗастряла
Ви нормальна?
Вам ситуацію описати ?
ну піздець. і як такі хабалки в таких установах працюють? да вас треба перевіряти краще ніж банкирів. три слова зв´язати не в стані, на людей як собака скажений кидаєтеся. закрийте рота та читайте інструкцію. заєбіста спеціаліста
аромат Жука• 04 января в 16:47
Ответ дляМалинка
В соем окружении две семьи усыновили детей, потому что хотели. Ещё до войны
Яжемать Мне можно• 04 января в 16:51
Ответ дляМалинка
Ну судя по темам на форуме, есть много жертвенников, готовых гробить свою жизнь и даже готовы терпеть наркомано-алкашных отродий просто так, не ради каких то благ
Розумна Губка• 04 января в 16:53
Ответ дляМрію про космос
Це у вас на раші таке?
Ну хоть бы в этой теме методичку взяли другую.