Дуняша• 06 января 2025
іспит IELTS. або інший. Коли його краще здавати? скільки дійсний сертифікат
Вибачте за необізнаність. Донька у 9 класі. Де його здають. Курси які готують до нього видають сертифікати ? хто що знає підкажіть будь ласка.
Деловитая• 06 января 2025
Дети сейчас в Украине не сдают. Только за границей. Есть курсы, которые готовят. Они не дают сертификат, но организовывают все и готовят
Залатавая• 06 января 2025
Здають с сертифікованих центрах, дати на наступний рік вже є на їх сайті
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляДеловитая
+
Каркуша Клара• 06 января 2025
Дочь готовилась в стади академи, плюс спец англ школа и репетитор постоянно, сдавала в Праге С1
КвартираЧья• 06 января 2025
В Україні зараз не скласти жоден з міжнародних іспитів школярам. Онлайн можна IELTS з 18, ToEFL усім. Ці два сертифікати чинні 2 роки. Деякі універи не приймають онлайн варіант іспиту. Кембриджський сертифікат чинний безстроково, але важче скласти і теж не для всіх універів. Складати треба їхати за кордон - це про всі три варіанти іспитів.вонр трохи різняться, готуватися треба саме до того, який складатимеш
Дуняша
• 06 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Дякую дуже дуже за змістовну відповідь
ГонУрова дівка• 06 января 2025
Ответ дляДуняша
Дякую дуже дуже за змістовну відповідь
Добавлю к тому посту. Классические тесты (Preliminary B1, First B2, Advanced C1, Proficiency C2) сложные, проверяют глубину знаний, ЙЕЛТС и ТОЕФЛ нацелены больше на проверку умения работать с информацией, быстро анализировать и делать выводы (даже одно из сочинений - анализ и сравнение графика). Если вы не уверены в своем уровне, то можете скачать и пройти разные виды тестов. Единственный тест, подготовки к которому еще нет в сети - Дуолинго.
КвартираЧья• 06 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Але дуолінгво поки мало того то визнає. І є пробні онлайн, я навіть сама проходила восени
ГонУрова дівка• 06 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Пробные - всего 15 мин, а тест, если я правильно помню - минимум 1 час. И сборников тестов к ним нет.
КвартираЧья• 06 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Не знаю, де на 15 хв, я якийсь значно довшмй й проходила йтаймер не я визначала,він там вбудований. Може, щось змінилося. Дитина таки складала IELTS за кордоном, так надійніше
Дуняша
• 07 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Дякую. У вас школа з поглибленим вивченням англійської і репетитор, так ?
Дуняша
• 07 января 2025
Ответ дляДеловитая
Дякую
Каркуша Клара• 07 января 2025
Ответ дляДуняша
Да 106 Киев учитель лопата Юлия Николаевна
ГонУрова дівка• 07 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Хм, вы правы) я давненько его проходила, тогда было только 15 мин, теперь 45 мин даётся.