Всех в сад• 06 января в 17:54
Как отказать подруге которая постоянно занимает деньги?
Подруга постоянно просит занять денег. При том что она замужем и сдает трех комнатную квартиру. Работает. Доход у ее больше чем у меня. Постоянно просит занять денег , отдает, но не всегда в срок как обещает. У меня уже психоз от этих одалживаний денег. Меня это злит. У меня есть свои затраты, свои потребности, самой не хватает иногда до конца месяца. Но человек этого не понимает видимо. Я как срочный кошелек. Иногда говорю что нету , одолжить не могу, так через неделю опять пишет не могу ли я ей одолжить денег. Просит не большие суммы, по 500-1000 грн. Но я свои деньги рассчитываю, а она живет на широкую ногу. Как красиво отказать ей что бы при этом не обидеть?
Фісташкова кава• 07 января в 18:40
Ответ дляBombastic
😀😀😀😀 що прогнати?)
Як саме?)
Надіюсь ви не бух?))
Як саме?)
Надіюсь ви не бух?))
До чого тут бух.
Якщо кілька місяців користуватись картою без боргів і поповнювати на суму 5-10 тис, відповідно і витрачати на цю суму, то отримати кредит 50 тис не складе труднощів. А далі на 50 тис зробити покупок і повернути карту, винувато кліпаючи очима. Або й не повертати, вибач, загубили. Власниця піде робити дублікат і дізнається про борг. Чи вона планує регулярно стежити в кабінеті і в певний момент заблокувати?
Ответ дляФісташкова кава
До чого тут бух.
Звісно мені приходять повідомлення про зняття і поповнення моєї карти. І звісно саме я встановлюю ліміт
Ответ дляФісташкова кава
До чого тут бух.
Звісно мені приходять повідомлення про зняття і поповнення моєї карти. І звісно саме я встановлюю ліміт )
Фісташкова кава• 07 января в 22:10
Ответ дляBombastic
Ви ж написали - ліміт встановіть самі? Для цього має бути доступ до керування картою. Який тоді взагалі сенс давати вашу карту, вони свою завести не можуть?
Ответ дляФісташкова кава
Ліміт власник карти встановлює який забажає.
Ну ви реально не доганяєте? Вибачте, але ж ситуація просто і зрозуміла.