Коко Шанель• 06 января 2025
После RFмикроигольчатого второй день отек лица, особенно глаза и краснота
Если пойти в салон на микротоки, это улучшит ситуацию?
З родзинкою• 06 января 2025
А на каком аппарате делали?вообще только 2-й день, хоть неделю подождите
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Точно незнаю аппарат. Но не Морфеус.
Вы делали? Отек неделю это норма?
З родзинкою• 06 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Точно незнаю аппарат. Но не Морфеус.
Вы делали? Отек неделю это норма?
Нет, но собираюсь, много читала отзывов-у многих отек , это же индивидуально все, смотрю в инсте пишут полимолочная juvelook под глаза типа процедура на выход, а я перед нг слелала-3 дня отекшая как алкаш была и так от всего, губы минимально 0,5 колю- 5 дней опухшие и синие, поэтому не удивляюсь, rf буду в отпуске делать))
Грамотний хвіст• 06 января 2025
У меня такого не было. Но всегда делала радиес и всё супер, а последний раз просидела две недели дома с напухшим лицом( так что раз на раз не приходится. Главное, чтоб результат был
Забризкана водою• 06 января 2025
Я робила морфіус, набряку не було. Я би не йшла на мікротоки. Вже чекайте поки спаде набряк
З родзинкою• 06 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
И как вам рез-т?сколько процедур сделали?
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
А він точно спаде? Мені аж страшно....
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляТихоЯ
В мене був набряк, але я робила на дуже високих параметрах
Мені робили на середніх, так сказала косметолог. А де у Вас був набряк?
ТихоЯ• 06 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Прям на обличчі і був, я вже не пам´ятаю подробиці
Робила не раз
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Точно
Страшна зона очей. Під очима такі мішків страшні, таких в мене ніколи не було. Виглядаю, як алкашка або як побита. Хтось би побачив, подумав, що досі НОвий рік саяткую. А я на НР випила тільки бокал шампанського.
ТихоЯ• 06 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Це я ))
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Ви чимось мазали обличчя після процедури?
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Це я ))
Ого! Навіть синяки ...у мене таких немає. Але в мене страшні припухлості під очима
ТихоЯ• 06 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Все пройде)
Цим синякам на фото мінімум днів 10, було ще гірше
Коко Шанель
• 06 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Все пройде)
Я така налякана цими набряками під очима своїми...Ви мене заспокоїли, дякую!
Я перший раз зробила, а Ви скільки?
ТихоЯ• 06 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Я перший раз зробила, а Ви скільки?
Раза три точно, але такий жах був вперше. Я з дому вийти не могла. Пам´ятаю перший раз мені робили відразу двома апаратами, я ще потім 2 години лежала з різними масками, вийшла наче нічого не було, а тут кривороко зробили
Коко Шанель
• 07 января 2025
Ответ дляТихоЯ
В неділю зранку зробила, сьогодні вівторок, страшні мішки під очима досі тримаються. Ще така явно виражена лінія цієї припухлості. Тепер боюся, щоб це не залишилося назавжди(
ТихоЯ• 07 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Не нагнітайте)
Точно не лишиться
Коко Шанель
• 07 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Не нагнітайте)
Точно не лишиться
Ой, дякую)
Ви робили вже декілька разів, Вам подобається результат?
ТихоЯ• 07 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
Ой, дякую)
Так, особливо очі. Дуже сильно віко підтягнулося
Коко Шанель
• 07 января 2025
Ответ дляТихоЯ
А як відноситесь до відгуків,які пишуть про РФ ігольчатий? Що спалює белок під шкірою, утворює фіброз і для худого обличчя не можна...
ТихоЯ• 07 января 2025
Ответ дляКоко Шанель
В мене не худе, мені легше))