Луноходик_Ик• 08 января в 09:54

Губна помада з Єви чи Простору.

А може дешева і якісна з іншого дешевого магазину. Вона існує? Може хтось знайшов таку, щоб не сушила губи, не розлізалася по контуру. Поділіться враженнями, будь ласка.
Гарні диньки• 08 января в 09:56
Автор, уточните сразу : дешёвая- это до какой суммы?
Сарафанное радио• 08 января в 09:58
вчера видела скидки на помады в просторе, по 55 грн +-

ради интереса почитала отзывы на мейкапе - весьма позитивные, и еве - тоже
но не решилась купить )
автор Луноходик_Ик • 08 января в 09:59
Ответ дляГарні диньки
Трудно уточнити. Хочеться оптимально ціна- якість. Не тисячі грн. Ну і не вазелін.
Біле пальто• 08 января в 09:59
Купляла мамі за 104 грн, гарна, матова і кремова.
автор Луноходик_Ик • 08 января в 10:01
Ответ дляСарафанное радио

но не решилась купить )
Маю надію що хтось з власного досвіду напише. Це вже якось дуже дешево. Також навряд чи відважуся.
Туся муся• 08 января в 10:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
https://eva.ua/ua/pr20436/?gad_source=1&gclid=Cj0K...
я отакою користуюся вже багато років. дуже подобається.
автор Луноходик_Ик • 08 января в 10:08
Ответ дляБіле пальто
Підкажіть яку. Теж хочу подивитися.
автор Луноходик_Ик • 08 января в 10:09
Ответ дляТуся муся
Дуже дякую
побольшомусекретику• 08 января в 10:09
Купіть Евелін, якість гарна, кольори теж гарні
Гарні диньки• 08 января в 10:14
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не советую Лореаль в золотистом тюбике- некомфортно, ложится так себе. Я фанат помад от Шарлотты, но там цена больше 1500 грн((. Самая приближенная к ней по эффекту и комфортности - это Кико в чёрном тюбике, не помню сколько, но там средняя цена. Кико помады и блески многие хвалят. Что-то совсем дешёвое уже очень давно не пробовала, сложно вспомнить. Мне продуктов для губ почему-то ну очень надолго хватает, поэтому их минимум, но недешевых.
автор Луноходик_Ик • 08 января в 10:14
Ответ дляпобольшомусекретику
дякую. Гляну
Біле пальто• 08 января в 10:15
Ответ дляЛуноходик_Ик
Підкажіть яку. Теж хочу подивитися.
Ось така https://eva.ua/ua/pr606312/#%2F84276%2F
автор Луноходик_Ик • 08 января в 10:18
Ответ дляГарні диньки
От зараз у мене якраз Кіко. Подарована. Але для зими мені дуже темний колір. Хочу підібрати щось інше. І взагалі останнім часом якось так вийшло, що завжди дарували. То і не знаю куди дивитися взагалі.
І також користуюся довго помадами. То і хочеться якісну.
Весотехник• 08 января в 10:54
Нотіно зараз знижки і безкоштовна доставка
Rimmel i Catrice хвалять, то от вперше замовила спробувати
Тумба-юмба• 08 января в 14:07
Голден роуз топ 👍
https://eva.ua/pr326871/
https://eva.ua/pr326778/ у меня 31 оттенок, красивый нюд