Miss Faina• 08 января в 09:57

Терміново треба вирішити питання з лотком дайте поради

Всім добрий день. Підібрала кицю з вулиці, раніше домашня - викинули.Повної історії її не знаю. Спочатку були плани тільки стерилізація перетримка в мене і потім випуск на вулицю там де вона блукала. Киця виявилася неймовірна ніжна, створена для квартири дала їй шанс в пошуку сім´ї. Вона в мене знаходиться вже майже місяць. Одразу як тільки я забрала її після операції вона сходила в лоток пісяти, і проблем з лотком попісяти нема. В перший же день вона покакала на килим в спальні, потім другий раз покакала в кухні на плитку і всі наступні рази вона це робить на килимок в коридорі.... Тоді я придумала що я поставлю її туалет на килимок в коридорі. Коли він там стоїть нема ніяких проблем все вона робить в один лоточок. Знайшлася сім´я для такої красуні, Я розказала про нюанси з туалетом. Але як буде в новій квартирі невідомо. Звичайно ми обговорили нюанси про повернення кішки ( В мене є сім днів щоб щось змінити І я не розумію що я маю робити.
* Ставила два лотка,з різними наповнювачами. Тирса і бентоніт, вона обирає пісяти в один з них а какає на килимок. Вчора був трошки відснутий її лоток від килимка і вона попісяла лоток знову какає мимо.
Форсия• 08 января в 10:02
У меня жила белая подобранная котенком кошка 17 лет, которая писала в лоток, а какала только рядом на туалетную бумагу, которую я ей там стелила. И потом она эту какашку тщательно заворачивала в эту бумагу. Мне оставалось только выбросить. Переучить так и не удалось. Вот она, красотка)
автор Miss Faina • 08 января в 10:04
Ответ дляПерезагрузка
Якби в мене не було двох своїх котів я би цю лишала, та мирилася з тим що є, але я дуже переживаю що люди які її заберуть, не зможуть таке терпіти тим більше в них вже є котик є дитина, має бути велике терпіння
автор Miss Faina • 08 января в 10:05
В мене також є один знайомий, у них є кіт, вже дорослий 13 років, і вони так його тоже не змогли перевчити, ну але це не кожен буде терпіти (((
Форсия• 08 января в 10:10
Ответ дляMiss Faina
Ну вы рассказали новым хозяевам, что еще можно сделать, вы же пытались переучить. У меня сейчас две кошки и у каждой свои забаганки, одна писает на все коврики, поэтому в квартире их просто нет. Когда живем в доме, она спокойно ходит на улицу и коврики ее не беспокоят. Вторая кошка подобрашка 5 мес, у нее два лотка, в один она писает с наполнителем, второй с сеточкой или пеленкой - туда какает. А что делать?))