Забула що?• 08 января в 14:24
Дівчата розкажіть на якому сайті купувати квитки на літак
Перший раз сама купляю , вбила в гугл дуже багато сайтів , я розгубилась , потрібно з Кишеніва до Кіпру на початок червня
буду вдяна за підказки
Слобожаночка• 08 января в 14:26
На оф.сайте авиакомпании .А искать и сравнивать цены можно где угодно
katya-lucky• 08 января в 14:32
Шукати наприклад через kiwi. А потім перевіряти ціна вже на сайті компанії, яка виконує рейси.
Success2013• 08 января в 14:34
Сначала можете посмотреть на агрегаторе,а потом уже напрямую покупать на сайте авиаперевозчика.
Забула що?
• 08 января в 14:44
Ответ дляКлевотница
Беріть безпосередньо на сайті авіакомпанії.
я наверное валенок , не можу знайти зовсім ніякого рейсу з кишеніва до Ларнаки ((( взагалі нічого , тільки з пересадками , хіба таке можливо (((
Клевотница• 08 января в 14:48
Ответ дляЗабула що?
Ні, не валянок) просто на цей період нема рейсів. Ось, що літає
Забула що?
• 08 января в 14:49
Ответ дляКлевотница
ну як так , це знов тільки з Варшави , той кордон я більше не переживу (((
дякую за допомогу ...
Клевотница• 08 января в 14:53
Ответ дляЗабула що?
дякую за допомогу ...
Там прямий Кишинев-Ларнакп
Забула що?
• 08 января в 14:56
Клевотница• 08 января в 14:56
Ответ дляЗабула що?
подивіться будь-ласка , це воно , він прямий ??
Так
Клевотница• 08 января в 14:58
Ответ дляЗабула що?
дякую Вам щиро
Зверніть увагу на те, що входить у тариф (який багаж). Щоб потім не доплачувати
Забула що?
• 08 января в 14:59
Ответ дляКлевотница
я так розумію , що ось тут можна обрати, вірно ? чи що це таке ?
Клевотница• 08 января в 15:00
Ответ дляЗабула що?
Саме так. Ви така розумниця, усе вірно зрозуміли!
Забула що?
• 08 января в 15:01
Ответ дляКлевотница
дуже дякую за підтримку
Мамкиня доця• 11 января в 18:55
Ответ дляЗабула що?
дякую за допомогу ...
Можливо ви їхали автобусом, поїздом краще набагато