175см55кг19лет (она)• 08 января в 15:08
Дитина боїться стоматолога
Моживо, у когось таке було і отримаю реальну пораду...ХЕЛПП
Лікувал доньці зуби (в 5 років перший візит, зараз 5,5 років). Спочатку було норм, але одного разу зробили боляче (десь на третій візит). З тих пір ОТКАЗНА-ніяк не переборимо свій страх...Панічний страх....
Змінили вже 4 лікаря, шукала по відгуках реально гарних лікарів.
Всі уговори, обіцянки купити що вона захоче, заборони (телефони/смаколики/мультики) нічого не діє, ЗОВСІМ....
Місто Суми (можливо знайду одномістян з реальними відгуками..)
Кучерявочка• 08 января в 15:12
А у нас племянница мыться боится. Один раз шампунь пощипал глазки, и теперь такой ор когда мама ее купаться ведет. Можно подумать, что ее там режут.
Губка Боб• 08 января в 15:18
Сочуствую. Проходили такое, на троих с врачом пили новопассит в кабинете. Летали сапоги и интсрументы.
Как бы я скептически не относилась к психологам, но один визит тогда, помог дочке побороть страх.
Зато младшая боится уколов, зубы лечит без анастезии все
Саме тому я не боюсь стоматологів, що з зубами з дитинства будо все ок до 25. Цей страх і в дорослому віці буває що не пропадає, особливо у чоловіків. Чоловіку теж в дитинстві так лікували,хоч і не дуже треба було - що тепер до стоматолога ні ногою, хоча там уже ями замість зубів. Вважаю краще не залікувати молочні, чим зробити дитині стрес. Малого вчу самого розгойдувати і виривати зуби молочні, бо уже зверху пара замітні, що лізуть. Перший розгойдав за 2 дні майже з стабільного стану. Другий в процесі. До того один зуб гойдаіся сам - так 2 зуби забрала фея за один тиждень. Я в дитинстві теж сама розгойдувала, але я сама на собі вчилась, бо мені, як а жаль нікому було пояснити. До 12 років діти дуже підпадають під вплив страхів. Якось сиділа в дитячому державному , там дитина з кабінету так кричала, від болю, що самій стало страшно. Але при любому сверлінні це більше чи менше боляче, а діти не уміють контролювати і свідомо терпіти.
Поумничка• 08 января в 15:48
С 4 лет лечим, никаких страхов, потому что начинающийся кариес и без боли. Теперь сходили к хирургу и капец, надо удалять, не дается. Сил вам, автор
РокерША• 08 января в 15:49
нам допомогло лікування тільки з анастезією: алікаційна+ін’єкційна.
лікар знеболює, то син навіть не помічає, коли йому роблять укол.
прості маніпуляції (герметизація, чистка), це, звичайно, робимо без.
в нашому випадку саме больовий синдром був причиною страху, теж мали негативний досвід. коли йому не боляче, він без проблем все лікує, 6 р
Поумничка• 08 января в 15:49
Оо, впомнила как нас лечили в детстве, без обезбола с болью. Там все ревут, сразу стресс и как на каторгу идешь. Бррр
Поумничка• 08 января в 15:50
Ответ дляРокерША
Как делает анастезию, можно подробнее. Нам тоже надо, а не соглашается(
KristinkaCute• 08 января в 15:51
Выбирайте врача вместе с дочкой. Вот буквально сядьте у кабинета, выйдет от туда ребёнок и пусть дочка сама спросит его как ему там было. Больно или нет. Возможно подобная тактика сможет снизить порог страха.
РокерША• 08 января в 15:52
Ответ дляПоумничка
спочатку наносять гель з анастетиком на ясна, через хвилину туди роблять укол.
Поумничка• 08 января в 15:52
Ответ дляРокерША
О, возьму на заметку.