Невгамовна шахиня• Изменено 09 января в 18:07
Дитячий стоматолог Київ, порадьте
Порадьте будь-ласка дитячого стоматолога з власного досвіду. Державну або приватну не за всі гроші світу. Діти 8 та 15 років. Потрібен огляд, чистка для старшої і можливо лікування карієсу. Наша лікар виїхала за кордон, а ми з нею від народження були. Знайшла також тут по рекомендації - Ліля, вона чудова. Тепер потрібно шукати іншого :( І може підкажете яка зараз середня ціна на пломбу та чистку для дітей.
Пффф 100%• 09 января в 18:27
Казьмирчук Евгенія В´ячеславівна, Тридент на Дарницькому бульварі 8. Просто огляд дитини 150 грн, чистку я собі робила за 1800. Пломби не знаю.
ПолБатона• 09 января в 18:33
estle-line
на Щусева, 2а
лікар Курляк В.В.
Діти до неї йдуть з задоволенням. В минулому місяці робила чистку донці (12 років) - 1400 грн
огляд безкоштовно, плюс роблять відразу знімок всих зубів безкоштовно.
лікування простого карієсу 2200 грн
лікували зуб з каналами - 6600 грн
на Щусева, 2а
лікар Курляк В.В.
лікування простого карієсу 2200 грн
лікували зуб з каналами - 6600 грн
Аристократка-тунеядка• 09 января в 19:05
В АстраДент Євтушевська Ірина Ігорівна - знайшла підхід до мого сина з РАС, він до неї просто біжить. Також в неї лікуються ще двоє моїх дітей і я сама. Також в Астрі є Ганджа Юлія Миколаївна, вона врятувала донці зуби, просто безмежно їй вдячна! Ціна залежить від об´єму роботи, але прайс на сайті можете глянути.