Ніка Найз• 09 января в 20:49

Після 28 лютого раніше заброньованих можуть мобілізувати протягом 72 годин

Роботодавці матимуть лише 72 години, аби поновити бронювання критично важливих працівників, ідеться у документі Мінекономіки. Нардеп Олександр Федієнко каже, що наразі є питання щодо нових правил відстрочки від мобілізації до Сил оборони.

Народний депутат і член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки Олександр Федієнко заявив, що Мінекономіки надасть 72 годин працедавцям поновити бронювання власних працівників, які працюють на об´єктах критичної інфраструктури. Про це політик написав у своєму Telegram.

Федієнко вказує, що в нього виникають питання, як працюватиме взагалі такий механізм і чи буде він доступним до вказаної дати.

Лист Мінекономіки
Лист Мінекономіки щодо бронювання після 28 лютого (фото:Олександр Федієнко/Telegram)
Лист Мінекономіки
Лист Мінекономіки щодо бронювання після 28 лютого
"Мене бентежить механізм перебронювання. Тобто чи буде можливість це зробити до 28 лютого?" — уточнює політик.

Він додає, що після 28 лютого керівники підприємства будуть "мати можливість перебронювати своїх працівників" упродовж 72 годин за допомогою порталу "Дія".

"Але той самий ТЦК має право мобілізувати цих військовозобовʼязаних. Про що як ви бачите написано у відповіді", — вказав народний депутат.

Федієнко додав, що вже підготував запити до Кабміну щодо удосконалення процедури бронювання працівників критичної інфраструктури.

Раніше стало відомо, що ТЦК може мобілізувати заброньованих працівників. Керівники цих підприємств можуть постаратись відновити статус чи отримати нове завдання. Однак поки рішення органів влади не буде, терцентри комплектування мають повне право призвати військовозобов´язаного.

Також повідомлялося, чи загрожує штраф 17-річним за порушення правил обліку. Нардеп Федір Веніславський вказує, що ця вікова група чоловіків матиме пів року для постановки на військовий облік у ТЦК, і може зробити це дистанційно, перебуваючи за кордоном.
Alex_Kri• 09 января в 20:53
ТЦК готовится
Teonaa• 09 января в 20:59
Ну у мого на підприємстві бронюють місяцями😂😂 ждеш три міс, потім їздиш на роботу три міс, і знов на домашньому ждеш три міс нову броню
В так кругами
автор Ніка Найз • 09 января в 21:00
Ответ дляAlex_Kri
ТЦК готовится https://www.youtube.com/watch?v=ghwEAqa0Yow
Каааа!!!!!
Teonaa• 09 января в 21:00
Ответ дляНіка Найз
Каааа!!!!!
Какаєте?
автор Ніка Найз • 09 января в 21:00
Ответ дляTeonaa
В так кругами
А теперь ждать и не надо будет!
Альфасамка• 09 января в 21:01
всіх на фронт!
автор Ніка Найз • 09 января в 21:02
Teonaa• 09 января в 21:02
А що значить після 28го? І що таке «раніше заброньованих»?
Якщо людині 27го чи 25го тільки дадуть бронь, вона на два дні типу?
автор Ніка Найз • 09 января в 21:04
Ответ дляTeonaa
28 истекает срок ВСЕХ бронирований!
автор Ніка Найз • 09 января в 21:05
В Украине после 28 февраля у всех военнообязанных заканчивается бронирование. Если предприятие теряет статус критичности или не отвечает его критериям, его забронированные работники теряют бронирование.

Об этом заявил член комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Александр Федиенко.
автор Ніка Найз • 09 января в 21:05
’Учитывая, что такие военнообязанные все на учете, ТЦК имеет полное право мобилизовать таких военнообязанных. Все в рамках закона’, — подчеркнул нардеп.

По его словам, руководители ТЦК и СП идут навстречу оборонным предприятиям, предприятиям связи и энергетики, давая время для перебронирования работников.
автор Ніка Найз • 09 января в 21:05
’Мобилизационная задача бронирования военнообязанных работников обычно агропромышленного сектора, для производства номенклатуры, понимания объемов производства необходимой продукции, для военных. Мобзадача должна устанавливаться с учетом мощности предприятий. То есть быть такой, какое предприятие может выполнить’, — пояснил Федиенко.
автор Ніка Найз • 09 января в 21:06
Нардеп напомнил, что бронирование работника устанавливается Министерством экономики. Если даже предприятие на время теряло мобилизационное задание, бронирование работника оставалось в силе.

’Все найти баланс между формированием забронированных работников для критически важных предприятий, мобилизацией и пополнением личным составом ВСУ. Поэтому после 28 февраля какой-то процент забронированных военнообязанных будет мобилизован в ВСУ и другие военные формирования’, — подчеркнул Александр Федиенко.
автор Ніка Найз • 09 января в 21:07
Если я правильно поняла 28 февраля снимается бронь со всех, и статус критичности и все в течение 72 ч будет определяться за ново!
автор Ніка Найз • 09 января в 21:08
Или иначе!
Снимут со всех!
Дадут не всем!
Teonaa• 09 января в 21:13
Ответ дляНіка Найз
Или иначе!
Снимут со всех!
Дадут не всем!
Ура таварісчі
Да здравствуєт удальонка
Teonaa• 09 января в 21:15
Ответ дляНіка Найз

А пошукайте мені поо спец.облік. Лінь шукать
автор Ніка Найз • 09 января в 21:16
Ответ дляTeonaa
Шо за спец облик? Это для кого
begovelik• 09 января в 21:17
Ответ дляАльфасамка
всіх на фронт!
Вслед за мусорами и кварталовцами
Teonaa• 09 января в 21:41
Ответ дляНіка Найз
Шо за спец облик? Это для кого
Коли стоїть замість загального військ.обліку (з якого знятий), на спец.обліку (куда зарахований)
Ну не знаю уж дя кого. Хвм промисловість, фармацевтика.
Три міс роблять бронь через пєнь колоду, таке враження. Порядком уже підзає..ло ждать
Alli_k77• 09 января в 21:51
спец облік = відстрочка
автор Ніка Найз • 10 января в 07:57
Ответ дляTeonaa
После 28 февраля снимут всем, вернут не всем, точнее мало кому.
Teonaa• 10 января в 08:48
Ответ дляНіка Найз
Ну так підприємтво жодного разу не робило оте відновлення критичного статусу) а броні для співробітників отримували. То може все ж таки Ви не дождьотесь і #знімутьневсім?😝😝😝
Teonaa• 10 января в 08:49
Ответ дляAlli_k77
спец облік = відстрочка
Та пес його поймеш що то таке
Teonaa• 10 января в 08:50
Ответ дляAlli_k77
спец облік = відстрочка
Бронювання роблять завжди дуже і дуже довго. Про Дію там і не чули. Все через якусь бумажню і укрпошту
Ждать до ішачої паски. З а в ж ди 😡
автор Ніка Найз • 10 января в 08:51
Ответ дляTeonaa
28 всех обещают освободить от этого тягаря свободы и демократии под названием бронирование и предоставить возможность выполнить свой почетный конституционный долг по защите страны!
автор Ніка Найз • 10 января в 08:51
Ответ дляTeonaa
Ждать до ішачої паски. З а в ж ди 😡
не успеют за 72 ч
Teonaa• 10 января в 08:51
Ответ дляНіка Найз
Ні. Не звільнять всіх. Побачите
автор Ніка Найз • 10 января в 08:53
Ответ дляTeonaa
Ні. Не звільнять всіх. Побачите
Вангую что 98 проц после снятия пойдут в армию!
Teonaa• 10 января в 08:54
Ответ дляНіка Найз
Ок😂 ну вже 98%, вже #невсім. Уже добре