Наказом Міненерго №439, що набрав чинності 3 грудня 2024 року передбачено, що графіки будуть складати два рази на рік – після літнього та зимового замірів споживання. Максимальне охоплення графіків повинно становити не менше 75% максимального споживання потужності та розподілятися на 6 рівних черг із підчергами. Це повинно дозволити рівномірно розподіляти навантаження та мінімізувати кількість споживачів, яких доведеться відключати.
Наступні правила будуть діяти під час воєнного стану та 12 місяців після його завершення.
Ответ длянастявика-4343
Света нет, потому что пасмурно. Так марафон говорит
Вспомнилось....«Каждого из киевлян я прошу с пониманием относиться к этой проблеме, и просил бы также всех киевлян точно также с особым составляющей обратиться к проблеме теплосбережения и подготовки к земле»
Ответ дляGaleTTa
У нас приехала с Киева проверка и оказалось что нельзя отключать свет городу без отопления, т.е. в принципе то есть возможность не отключать и резко перестали отключать... Уроды просто
А київська перевірка не хоче київ для початку так перевірити?😂😂😂хоспадєєє
Kristal2013• 06 декабря 2024
Ответ дляKsu160576
будуть давить поки самі не попросимо на колінах збільшення тарифів і виявиться, не такі вже і критичні пошкодження ’критичної’ інфраструктури
Не надо будет просить поднятия. Поднимут и поставят перед фактом. Всегда так было. И прокатывало.
Ответ дляKsu160576
Правда там де були підстанції, зараз чисте поле після ударів дронамт і ракетами
Але ж то такі дрібниці, правда?))
Кому там цікаво, як ту електрику до вас додому доставити)
Але ж то такі дрібниці, правда?))
lekon-lekon• 06 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Ну якщо у вас буде +7 вдома, то і ви будете зі світлом, а чи треба ті +7?
Ответ дляKsu160576
ша маша я дубровский.рекомендую заглянуть в россети белгородэнерго через впн.отклчения света с 9 ти утра до 4 или 5 ти вечера.гладков призвал народ готовить дрова ибо зима тяжкая без отопления воды и газа.какой зеленский хитрый-уже и у них ворует и продает за границу свет
Ответ дляginora
Але ж то такі дрібниці, правда?))
а що таке підстанції ви хоч знаєте? їх суть в генерації і передачі?
П.С. я інженер - атомщик
Colombina.• 06 декабря 2024
Давно дошло
А сейчас так тем более, когда у меня уже больше половины района перестали отключать (массив не большой, если что, но все же), а есть дома, которые всегда от звонка до звонка тусят без света и нам втирают про ’увеличившееся потребление’))
Маска-0b9f• 06 декабря 2024
Ответ дляginora
Давайте, розкажіть
Як доставити електронергію від виробника (атомка) до вас додому.
Враховуючи, що інфраструктура розбита.
Може в трилітровій банці?
Враховуючи, що інфраструктура розбита.
Може в трилітровій банці?
І як же зараз доставляють?
Ответ дляColombina.
Давно дошло
а чого перестали відключать?