Ms. Iphone• 10 января 2025
Як наважитись все бросити і піти?
Мені 45 років. Заміжня, є донька 16 років. З чоловіком погані відносини вже давно. Років 6 . Колись він мене зрадив, я не простила . Підти нікуди, живу в його хаті. В мене є вище економічна освіта, за фахом не працювала. Останнім часом скандали стали більш жорстокими. Ні, він не б´є. Але може сісти дуже близько і орати що аж слюна на мене бризже. Слова теж стали Ти все життя на моїй шиї , в моїй хаті а хто ти без мене ? Почуваю себе не жінкою а тряпкою. Донька виїжджати категорично відмовляється. В Україні я розумію що грошей щоб самостійно жити, платити за оренду квартири і т.д. я не зароблю. В зв´язку з тривогами і війною здоров´я погіршилося. Тиск постійно високий . Нервовий стан нижче підлоги. Нещодавно померла моя подруга. Молодша за мене на 3 роки. І я весь час тепер кручу в голові своє життя. Чоловіку не потрібна. В доньки вже майже своє життя. Ще трохи і піде. Доживати старість в таких відносинах не хотілось. Весь час щось та стримувало все кинути .Бо нема куди Ідти, бо нема власних коштів, бо не можу кинути доньку . Зараз є можливість виїхати закордон і можливо вийде почати нове життя, а може і ні . Їхати одній завжди важче а ще в моєму віці . Читаю тут теми хто як і де влаштувався. Розумію що допомога нам з житлом та іжею це вже великий плюс. Але напевно треба було виїжджати на початку а не зараз . Не знаю навіщо сюди пишу. Напевно тому що нікому навіть все це сказати. Може пораду хочу почути чи слова підтримки. Дякую усім хто дочитав
Альфасамка• 10 января 2025
кидайте і ідіть. Ви взагалі не потрібні, якшо подивитись з точки зору Всесвіту
Помогалочка• 10 января 2025
Бегом на работу, откладывайте финподушку. 45 лет это еще не старость, время стать на ноги есть
Альфасамка• 10 января 2025
Ответ дляПомогалочка
пізно пити Боржомі
svitochkaa• 10 января 2025
уезжайте в большой город.снимите комнату.устройтесь на работу.заведите 2 любовника.подыскивайте для жизни ну или нет.
Моль Моллівна• 10 января 2025
Едьте заграницу, а дочку оставить модно, если ей будет плохо к вам приедет
Слобожаночка• 10 января 2025
Решайтесь, и выезжайте пока есть возможность.
Мне тоже 45 и тоже думаю над выездом, но меня держит мой дом, хорошая работа и животные.
сою не люблю• 10 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Какую финподушку можно откладывать у нас в стране в 45 лет . Ну соберет она тысяч 5 дол за год и чем это спасет человека?
Автор права насчет выезда , в Украине это нереально-жить за свои на такие зарплаты
Слобожаночка• 10 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Точно комнату с дочкой ... а любовников где искать ?
Реанимация• 10 января 2025
а чому ви не працюєте? невже ви думаєте якщо тут нічого не робите там так само буде?
Тётушка Лошадь• 10 января 2025
А на роботу піти ні? Все одно рано чи пізно попруть всіх з тих закордонів і доведеться повертатись додому і все одно все з нуля починати. Тільки час втратите, поки будете сидіти на халявних харчах.
Ms. Iphone
• 10 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тобто ви все життя не працювали?
Працювала разом з чоловіком. Я ФОП
Сметчица• 10 января 2025
Автор, ну тепер час вже нарешті прокинутися та зрозуміти, що ніхто крім вас кращим ваше життя не зробить. Так, треба йти працювати, знімати кімнату. А як ще?
Ms. Iphone
• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Теж є собака яку я дуже люблю і гуляю тільки я з нею
Слобожаночка• 10 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Так бесят такие советы, как вроде работа гарантия хорошей жизни.
Тётушка Лошадь• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Працювала разом з чоловіком. Я ФОП
Ким працювали? Що робили? Чи просто були оформлені фопом, щоб чоловік міг ухилятися від сплати податків?
Ms. Iphone
• 10 января 2025
Ответ дляВалькірія
45 - це ще молода жінка, особливо за європейськими мірками. але і 16 - це ще дитина. я б поїхала на вашому місці, можливо, взявши й дитину.
Вона не поїде. Я майже 2 роки умовляю
Реанимация• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
а ні, краще сидіти без грошей
Ms. Iphone
• 10 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
На виробництві разом з ним
Тётушка Лошадь• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Тут не йде мова про хороше життя, а просто про життя. Або ж далі сидіти в чоловіковій хаті і терпіти приниження.
Слобожаночка• 10 января 2025
Ответ дляСметчица
Ну вот реально кем ее возьмут без опыта?
На 20тыс - комната, ком, еда, и хотьбы выжить вдвоем с дочкою. Украина не подходит к сожалению.
Сметчица• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
А що ви пропонуєте? Щоб вона далі просто за тарілку супу жила з чоловіком, який її ображає?
Пустощі-веселощі• 10 января 2025
А’ підти’ Це на якій мові? В 45 не працювати, не мати власного житла то капець
Свідок Перемоги• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ні робота, як мінімум, це гарантія не вмерти з голоду.
Ms. Iphone
• 10 января 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ким саме ви працювали?
Я написала вище
Помогалочка• 10 января 2025
Ответ длясою не люблю
Проще конечно сидеть на форуме и ныть. Тем более плохие отношения уже 6 лет. За это время можно было и денег подкопить, и работу приличную найти.
Пустощі-веселощі• 10 января 2025
Ответ дляСметчица
Такі люди нічого не міняють. Ото і буде сидіти