Ms. Iphone• 10 января 2025

Як наважитись все бросити і піти?

Мені 45 років. Заміжня, є донька 16 років. З чоловіком погані відносини вже давно. Років 6 . Колись він мене зрадив, я не простила . Підти нікуди, живу в його хаті. В мене є вище економічна освіта, за фахом не працювала. Останнім часом скандали стали більш жорстокими. Ні, він не б´є. Але може сісти дуже близько і орати що аж слюна на мене бризже. Слова теж стали Ти все життя на моїй шиї , в моїй хаті а хто ти без мене ? Почуваю себе не жінкою а тряпкою. Донька виїжджати категорично відмовляється. В Україні я розумію що грошей щоб самостійно жити, платити за оренду квартири і т.д. я не зароблю. В зв´язку з тривогами і війною здоров´я погіршилося. Тиск постійно високий . Нервовий стан нижче підлоги. Нещодавно померла моя подруга. Молодша за мене на 3 роки. І я весь час тепер кручу в голові своє життя. Чоловіку не потрібна. В доньки вже майже своє життя. Ще трохи і піде. Доживати старість в таких відносинах не хотілось. Весь час щось та стримувало все кинути .Бо нема куди Ідти, бо нема власних коштів, бо не можу кинути доньку . Зараз є можливість виїхати закордон і можливо вийде почати нове життя, а може і ні . Їхати одній завжди важче а ще в моєму віці . Читаю тут теми хто як і де влаштувався. Розумію що допомога нам з житлом та іжею це вже великий плюс. Але напевно треба було виїжджати на початку а не зараз . Не знаю навіщо сюди пишу. Напевно тому що нікому навіть все це сказати. Може пораду хочу почути чи слова підтримки. Дякую усім хто дочитав
Пилосмок працює• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Вона хоче вийти заміж за бАгатого))) А якщо серйозно то в Україні навчання вже декілька років немає. Вчилася раніше добре. Зараз підлітковий вік . Свої приколи
’Вона хоче вийти заміж за бАгатого)))’ - ну ваш приклад сімейного життя іншого й не передбачує. Через дцять років у подібній ситуації буде сидіти вже ваша дочка.
По темі: безболісного виходу з вашого становища немає. Якщо ви не готові пити пусту юшку заради ’свободи’, то краще відпустіть своє невдоволення до стосунків з чоловіком та накопичуйте власну фін подушку. 20 років абьюзу та залежності - це не жарти.
КокоСина• 10 января 2025
Ответ длясою не люблю
Какую финподушку можно откладывать у нас в стране в 45 лет . Ну соберет она тысяч 5 дол за год и чем это спасет человека?
Автор права насчет выезда , в Украине это нереально-жить за свои на такие зарплаты
5 тис доларів за рік ? 45 річна жінка , яка не працювала в цьому житті? Ото ви фантазьор. Вона аби тисячу за рік відложила.
Автор, я за виїзд за кордон
Мафиозная• 10 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тобто ви все життя не працювали?
Прикиньте. А чоловік поганий 🤣
тогдалия• 10 января 2025
Ответ дляСметчица
По відповідях автора вже зрозуміло, що нікуди вона не поїде. Тут поплачеться і далі піде готувати борщ чоловікові. Такі люди не готові нічого міняти в своєму житті. Їх будуть принижувати, бити, але вони нікуди не підуть, бо брати відповідальність за своє життя так і не навчились.
Ви трохи не розумієте психологію ’ ухода’ від тирана
Він же роками казав їй що вона нікчема, і вона сама в це повірила.
Вона сумнівається що зможе.
Є дуже гарна статистика де жінка іде від тирана 6-7 разів. В середньому.
Автор сьогодні створе тему, через місяць. Визріє внутрішньо а потом в чергову кризу таки зробить крок в невідомість
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляSo_so
Вообще нет. Я как раз видела как эти люди живут и работают. Уборка в отеле) Нормы, штрафы, копеечная оплата.
Я работаю в отеле, ВО магистр, был свой бизнес дома, как у автора. Что вообще нет??
Подруга работает в супермаркете.
Библиотекарь• 10 января 2025
Ответ дляSo_so
Не знаю що ви там бачили
Я бачу інше
З нашого товариства в 1000 людей ( це й діти) , працюють майже всі трудоспособні
Суцільна зрада• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Працювала разом з чоловіком. Я ФОП
Ну то у вас купа досвіду.
Робіть щось своє.
Схоже/близьке,на чому розумієтеся.
Ms. Android• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Уборка, заводы различные, выкладка товаров в супермаркете. Естественно не офис
Они все владеют языком как минимум на уровне В1))
Как дать задание человеку, который ничего не понимает?))
Библиотекарь• 10 января 2025
Ответ дляМафиозная
Прикиньте. А чоловік поганий 🤣
А ви читаєте сракою😁
Пилосмок працює• 10 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Ок, а якщо не здійсниться мрія про те, що якось дивним чином все влаштується, тоді які реальні перспективи у автора?
’які реальні перспективи у автора?’ - за кордоном? Якщо серйозно - то мити сраки і це максимум. Всі хто може щось більше - можуть це вдома в Україні.
So_so• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Подруга работает в супермаркете.
Вообще нет - это не о невозможности так работать. Жизнь повернулась, люди работают как могут, и с ВО и с двумя.
Я о том, что это лёгкий труд и автор приедет в условную Чехию, пойдет на уборки и начнет жить лучшую жизнь.
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляMs. Android
Я в Польше. Приехали в марте 22 года, все работаем с конца апреля/начала мая. Никто не владел на уровне B1. И B1 для такой работы не нужен
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляSo_so
Это обычный труд. Если у автора интернет магазин - такой же нагрузки примерно. Начнет самостоятельную жизнь, познакомится с кем то, а не будет слушать оскорбления, смысл?
Вареничніца• 10 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну не смішіть, яке влаштування життя за кордоном? Повиростали дівчатка, а досі вірять в казку про Попелюшку.
Ну в мене знайома поїхала ЄС в кінці 2022, виключно працювати і допомагати чоловікові, який втратив роботу. Донька залишилась з чоловіком. Вистачає і рідним допогати і іноді, на вікенд, мандрувати у сусідні країни. І це людина, яка не планує там а залишатись.
Ms. Android• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Я живу в Германии (не беженец), уборщицы турчанки что убирают у нас в офисе, говорят свободно, сотрудники супермаркета рядом и магазина бытовой химии, выкладывающие товар, работают в нем же и на кассе, и организационные вопросы решают, здесь не раздуты штаты. Я не встречаю людей без немецкого нигде, честно говоря. И не представляю какую работу все советуют. Разве что заводы по ночам или обработка овощей в полях
So_so• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Вы одна, без семьи? Вам хватает зп от уборки на аренду квартиры и на жизнь? И Вам некуда вернуться?
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляMs. Android
Я не говорила, что автор в Германии сможет. Речь о Польше и только. Мы все смогли. И автор ничем не хуже. Германия вообще социал даёт, минус лагерь конечно...
Библиотекарь• 10 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
)) моя донька- логіст
Працює в Нідерландах)) так от то небо та земля
У нас її , після навчання, в хєр не ставили, зп копійчана, клієнтську базу , що вона зібрала, , віджала начальниця в Нідерландах вона прийшла і її навчав сам головний менеджер, постійно, все пояснював, контролював, допомогав
Ну і Україна зп 12 т і після стажиррвки, яку тягли до півроку -20, там вже за три роки-8 т ))евро
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляSo_so
Нет, я не одна. Со мной муж и трое детей. Нам хватает. Моя подруга работает в супермаркете, у нее около 5 тыс зп с надчасами - это на наши 50 тыс.- она одна с двумя детьми, тоже хватает.
Мне пока есть куда вернуться, но рядом фронт, нет школы очной, сада, разбили дачу, одна квартира попал снаряд, другая ок, такое...
Новорічна пальма• 10 января 2025
Зачем вы терпели 6 лет?
Думали, рассосется?
Представляю вас: убитая, с лишний весом, тусклым взглядом терпила.
Дочь тоже о вас вытирает ноги?
КарамбОлька• 10 января 2025
То есть Вы всю жизнь трутнем просидели не ну варили борщи пекли куличи конечно же. .НО как минимум 6 лет можно ж было уже и работать )))) А теперь бедная несчастная ... .фууууу
Марафетчица• 10 января 2025
Потрібно було виїзджати на початку війни , але і тепер ще не піздно, траба відважитись і все буде добре!
Библиотекарь• 10 января 2025
Ответ дляКарамбОлька
Теж сракою читаєте?
Ms. Android• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ее все отправляют в Германию за лучшей жизнью
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляКарамбОлька
А чего трутнем, автор пишет работала с мужем
КарамбОлька• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Прям как мама за бАгатого с квартирой и бизнесом )))
ХвилювАллочка• 10 января 2025
Я бы уехала, но только с дочкой
Моей 16 лет и я нужна ей каждый день, просто поговорить и направить, у нее каждый день вопросы, то совета просит, то помощи
Вот так вот оставить -нет
Разве что, уже после 18 смогла бы
В 16 нет
культУра• 10 января 2025
’Зараз є можливість виїхати закордон і можливо вийде почати нове життя, а може і ні.’

Що ви розумієте під цією фразою? Те що є ще держави які приймають біженців? Ну добре, знайшли ви таку державу, почитали інформацію і вирішили їхати.

Але спочатку треба всеодно розібратися з проблемами які тут. Треба озвучити чоловікові, що ви їдете, що ви закриєте ФОП на якому функціонує ваша справа (чи ви плануєте із іншої країни їм займатися?). Відповідно він розуміє, що у нього тепер робочі проблеми.

Ви готові до цієї розмови, до цих дій?

Ви готові залишити дочку з цим батьком?
Ви готові до того, що через пару тижнів дочка буде дзвонити і говорити *тато мене муштрує, мама допоможи*?
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляMs. Android
Может и в Германии выйдет. Друг мужа работает в доставке, 2 тыс евро. На социале был 2 мес. Говорит, хватает на все + отложить немного.
КарамбОлька• 10 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Теж сракою читаєте?
Вашою)))