Бува і таке• 10 января в 09:36
У вас є внутрішній діалог чи ні?
цікаво, бо виявляється є варіації)
Котя_люлю• 10 января в 09:41
Так,є
В мене немає кота, з яким можна порадитись
Доводиться вести діалоги з собою.
Асталависта бэйби• 10 января в 09:45
У меня есть, но честно иногда раздражает что нужно советоваться самому с собой и принимать решения самой.
БЦАшка• 10 января в 09:47
Ответ для60 метрів сметани
Та ладно б внутренний, уже и внешний проскакивает
Также...
Файна пані• 10 января в 10:14
Диалог сама с собой мысленно не провожу, во мне ведь не два человека😄 а просто мыслю, как и все.
60 метрів сметани• 10 января в 10:24
Ответ дляБЦАшка
Также...
И как вы на это смотрите? Пытаетесь что- то предпринимать?
КарамбОлька• 10 января в 10:35
Ответ дляОбнемашечка
він є у всіх. відключити можна тільки глибокою медитацією
Ні, вже науковцями доведено, що далеко не у всіх. Відсоток не пам´ятаю, але я була вражена.
Доречі, також в інтернеті можна знайти спеціальний звук, він реально вимикає всі думки. Я його іноді ставлю, коли треба швидко заснути.
Миссис Буркул• 10 января в 10:40
Ответ дляОбнемашечка
Ні. У мене немає
БЦАшка• 10 января в 10:46
Ответ для60 метрів сметани
Как смотрю? С грустью и тревогой. Пока ничего не предпринимаю, только самоконтроль. Если будет хуже, обращусь к врачу.