Стетоскопуло• 10 января в 21:18
Це правда, що коли дуже високий хлопець
Наприклад, 197 зріст
То , половий орган , вже не буде маленький, а навпаки?
Які ваші спостереження ;)
Я така бойова• 10 января в 21:20
У меня было двое высоких, выше 190, органы у обоих большие и красивые. И один 192 см рост, орган среднего размера
Ждушечка• 10 января в 21:23
А нащо здоровенний? Краще середній чи маленький,тоді і в попу і в горло гарно. А не здоровенне дишло пхати
Не вмію заміряти• 10 января в 21:25
Стандартний був, десь 15 см при зрості 195. А от у чоловіка 25 см при зрості меншому
Стетоскопуло
• 10 января в 21:25
Ответ дляЯ така бойова
В мене вперше хлопець, такий високий. Зараз все іде до інтиму, зустрічаємось. Судячи , якщо дивитись через одяг, то там дійсно не маленький…
Але , я зростом 160, чи не буде боляче мені?!. Бо в мене, до цього хлопець був 174 , з середнім розміром, то навіть в деяких позах було дискомфортно.
Я така бойова• 10 января в 21:27
Ответ дляЖдушечка
В попу не всі то пхають, а в горло і великий норм
Стетоскопуло
• 10 января в 21:28
Ответ дляНе вмію заміряти
Мені якось один придурок скинув в тг, дік пік свій. З підписом 26 , то я реально в шоці була. Я таких розмірів не бачила ще. Я звісно його в блок відправила. Але там також був високий дуже. Мені б не хотілось, з такими розмірами мати хлопця.
Не вмію заміряти• 10 января в 21:29
Ответ дляСтетоскопуло
Він ерегований до вас підходить?
Я така бойова• 10 января в 21:30
Ответ дляСтетоскопуло
Ну мені перший раз було некомфортно з великим, на наступний раз взяв змазку, було дуже добре))))
Проработник• 10 января в 21:32
Могу с уверенностью сказать, что рост и размер не связаны. Видела уж очень очень много.
PS. Стаж работы более 20 лет в реанимации, а там сами понимаете, все без одежды.
Неначасі• 10 января в 21:33
Ответ дляЖдушечка
А по вашому всі і в попу, і в горло пхають
Все знаю від і до• 10 января в 21:35
Ответ дляСтетоскопуло
Якщо хлопець вміє підготувати, то і з великим буде приємно.
Лінивий і з 13 см, якщо пхатиме насуху, зробить боляче.
Крим мій• 10 января в 21:36
У меня был высокий, наверное 190, там был просто шланг, толстый и длинный. Орально было прямо больно делать , сильно быстро уставали мышцы рта. Секс тоже- неплохо но больновато. Потом был меньше ростом (180 наверное) и средних размеров. Вот с этим было лучше намного. Дело в умении а не в размерах
Добрая свекровь• 10 января в 21:37
Ответ дляЖдушечка
а маленький еще и в ноздрю залезет.
СКИБИДЫШь• 10 января в 21:43
Ответ дляЯ така бойова
а 192 - это не выше 190?
СКИБИДЫШь• 10 января в 21:44
Ответ дляНе вмію заміряти
ужас....
Скользкая• 10 января в 21:46
Зовсім ні, це не корелює - бачила 195 із невеличким, 198 - хороший, але не величезний, 182 - корнішон, і 184 - гігант.
Скользкая• 10 января в 21:48
Ответ дляСтетоскопуло
Мені при 164 було дуже боляче з невеличким, чоловік з 20 см жодного разу боляче не зробив, бо вміє краще, моментально реагує на всі сигнали від мене і знає під яким кутом.
Ms. Dolly• 10 января в 21:57
Был у меня с ростом 185, а в штанах сантиметров 7 в боевом состоянии. А был 166, а тааааам. Поэтому рост вообще не имеет значение
Я така бойова• 10 января в 22:27
Ответ дляСКИБИДЫШь
а 192 - это не выше 190?
Я их объединила по группам если непонятно, двое с большим и один со средним, потому отдельно указала рост
Мандолина Бу• 10 января в 23:29
Разные у всех. Самый большой из всех мною виданных был у доходяги , худого , малого .