Дую на вітер• 10 января в 22:28
Разучилась одеваться
До декрета, у меня было все с этим норм, но после декрета уже год работаю, хожу как бомж. Не могу подобрать одежду, ещё и снынешней модой... эти широкие джинсы и дутые куртки... хочу что то такое допустим дублёнку что бы было и под джинсы и под платье хорошо смотрелось. Но смотрю в большей части дублёнки все однотипные... косые молние, овчина. Вроде нашла неплохую, но смущает турецкая кожа и мне кажется она прям сильно "деловая" (мне 31). И япрям не знаю, где нормально одется и не за вседеньги мира и как правильно в нынешней моде подобрать повседневные вещи
Семенівни сусідка• 10 января в 22:30
Скільки ж років Ви були в декреті, що мода так кардинально змінилася?:)
Дую на вітер
• 10 января в 22:32
Ответ дляСеменівни сусідка
И я вся моя одежда это спортивные костюмы за это время
Бензопирен• 10 января в 22:35
Ответ дляДую на вітер
Вагу набрали?
Зажуженная Жужжа• 10 января в 23:01
Ну судя по описанной проблеме, вы одеваться и не умели до декрета. Если современная мода вам так однотипна.
Зара. Идете в Зару и одеваетесь там. Там дадут и моду, и недорого, и база, и акценты. Да, на вас там шьют. В упор не видите - ну тогда нужен специалист.
Дую на вітер
• 10 января в 23:03
Ответ дляБензопирен
І фінансове становище не погіршало?
У вас такі питання
Логічно, що якщо я вишла на роботу, то дохід збільшився
Але в силу того, що садочки не працюють дитина ходить до приватного
Але, ще мене зупиняє тот факт, що якщо потрібно буде евакуйовуватися, я всі гроші на шматьє витратила
Дую на вітер
• 10 января в 23:10
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мне не нравятся вещи из зары и в городе у нас нет этого супер пупер крутого магазина
Бензопирен• 10 января в 23:13
Ответ дляДую на вітер
У вас такі питання
В мене питання нормальні. Тому як смак не втрачається. Змінюється обставини, які впливають на погляд на придбання одягу.
Мода модою, але більш-менш класичний, базовий одяг нікуди не подівся.
Хочете носити взимку сукні та спідниці - придбайте вовняне пальто.
Для мене загадка як з гарним смаком взагалі можна дивитися у бік турецьких дублянок 🤷♀️ де вони взагалі продаються?
Бензопирен• 10 января в 23:15
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Підтримую. В Зарі реально повно одягу на різний смак. І джинси там різних фасонів, а не лише те, що описує автор
Дую на вітер
• 10 января в 23:16
Ответ дляБензопирен
Я постійно замовляла речі в інтернеті ці 4 роки
Тому на жаль, натрапила в тц на магазин з хутром та шкірою
Але скоріше за все проблема, все ж таки в іншому
Бензопирен• 10 января в 23:21
Ответ дляДую на вітер
Тобто 4 роки постійно замовляєте речі в інтернеті, а замовити з українського сайту Зари не можете? А де логіка? Там же оплата в гривні і є можливість повернення.
Покажіть, які останні 5 речей придбали через інтернет. Спідня білизна та спорт костюми не рахуємо
Дую на вітер
• 10 января в 23:23
Ответ дляБензопирен
Щас, нас тут кабами гатять
Вийду з укриття, сфоткаю
Ок ?
Вийду з укриття, сфоткаю
Ок ?
Бензопирен• 10 января в 23:26
Ответ дляДую на вітер
Щас, нас тут кабами гатять
Вийду з укриття, сфоткаю
Ок ?
Вийду з укриття, сфоткаю
Ок ?
Ви за порадою прийшли чи для чого? Можна не виходити з укриття, всі інтернет замовлення зберігаються в електронному вигляді. Ну то таке, було б бажання
Дую на вітер
• 10 января в 23:29
Ответ дляБензопирен
Тю, ви запитали я відповіла
А шукати в історії, це інстаграмм магазини, ну чесно не бачу сенсу, якщо після тривоги я можу сфоткати, щоб зацінив київський бомонд моє не заровське ганчір´я
Бензопирен• 10 января в 23:30
Ответ дляДую на вітер
Тю, ви запитали я відповіла
Я не з Києва якщо що
Дую на вітер
• 10 января в 23:34
Ответ дляБензопирен
Я не з Києва якщо що
Ви б для початку скинули пару речей з інтернету, які ви вважаєте стильними і які б носили самі, я переглянула б, і тоді ясно було б чи є щось спільне між вашим смаком та поглядом на моду, стиль та моїм
Мне без сахара• 10 января в 23:43
Можливо почніть щось з класики додавати в гардероб, класика не виходить з моди, біла сорочка, блуза, кофта завжди підійде під джинси, спідницю, пінтерест подивіться, може які луки собі придивитеся.
Бензопирен• 10 января в 23:43
Ответ дляДую на вітер
Це так не працює. Стилі різні, потреби різні виходячи з того що роботи різні, різні види відпочинку. Можу вам скинути профіль в Інстанрам, який мене надихає.
Але в мене і ультрамодні широкі джинси Зара є
Семенівни сусідка• 10 января в 23:48
Ответ дляДую на вітер
Тю, ви запитали я відповіла
Я теж не з Києва, але на
сайті Зара можна подивитися тенденції, актуальні моделі, не дорого, та з можливість замовити. Дивно, що Ви купляєте в ІнстаграМ, а Зара для вас ганчір´я:)
Дую на вітер
• 10 января в 23:53
Ответ дляБензопирен
Якби можна було отак замовити пару луків від А до Я
Зажуженная Жужжа• 11 января в 00:36
Ответ дляДую на вітер
Это звучит примерно как мне не нравится жидкое. Хоть на сайт сходите посмотрите что дают.
Зажуженная Жужжа• 11 января в 01:38
Ответ дляБензопирен
Ой ну что вы, автору на королевское тело наш плебейские шмот от индитекса не гож. Только хардкор: только спортивки из инстамагазинов!
Просто банальное нытье ’на меня ничего нет’. Это вообще не одеждой лечится.
Дую на вітер
• 11 января в 09:27
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та покупайте свою зару и кончайте от неё..
Мне достаточно того что купила ребёнку шапку зара и она растянуть как кишка через месяц
Бензопирен• 11 января в 11:28
Ответ дляДую на вітер
Доброго ранку!
Насправді можна. Просто потрібен час посидіти пошукати. Вам потрібні 2-3 пари взуття та 2-3 сумочки. Далі уважно дивитесь які речі повторюються, як правило це верхній одяг. Таким чином початок вже є.
Для того щоб речі максимально поєднувались між собою краще купляти їх в одному магазині. Колекції одягу у той же Зари або Массімо, Манго так створені, що більшість одягу комплементарні.
Ось нещодавно була рекомендація блогера, мені вона менше подобається, але в неї простіші луки, які легше зібрати в тому ж Резервд або Н&М. Якщо вам цей стиль підходить співпадає з вашим баченням, то беріть її за основу
Бензопирен• 11 января в 11:33
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та ну, не треба так різко. Можливо дійсно автор 3-4 роки просиділа в спорт віках і зараз просто не знає за що хапатися, тому що треба все і одразу. Я 2 рази виходила з декрету. Перший раз все було легше, я інтерн - джинси та светр або сорочка і погнала, на роботі все одно перевдягатись. Другий раз вже інше місце роботи, інший рівень зарплати, інші вимоги. Я коли виходила, то мені здавалось, що по одягу в мене все ок, всього достатньо і воно актуально. А фіглі, перші півроку майже повністю оновила гардероб. Може і автор приблизно в тому ж стані
Бензопирен• 11 января в 11:38
Ответ дляДую на вітер
Зара це масмаркет, якість відповідає ціні. Не знаю яку шапку ви купили дитині, в моєї 2/3 одягу саме Зара. Все Перу в машинці, наче не розтягується. Щоправда саме шапок Зара в неї давно немає, а ні, є одна і вона нормальна, не розтягнута