Страхованная• 11 января 2025
Яким ви користуєтеся розчином для контактних лінз?
Які пробували і який сподобався краще?
Не зви чайна• 11 января 2025
Мне подходит любой. Renu годами использовала например. Сейчас в Европе покупаю самый дешёвый, нормально
Не обижаюсь• 11 января 2025
Раніше був Bio true, зараз кілька років купую Disop Hidro Health Citrat, подобається більше
Не зви чайна• 11 января 2025
Ответ дляMarinaZ9
Много лет подряд покупаю Мультисон
Кстати, мультимон мой фаворит цена качество
Без комплексів• 11 января 2025
Много лет реню брала, а теперь просто физ раствор в аптеке и раз в неделю любым пероксидным очищаю
Смурфетта• 11 января 2025
До дикого подорожания доллара пользовалась Renu и Bio True.
Сейчас в основном беру Multison. Отличное соотношение цена/качество и есть во многих аптеках.
Сегодня на Alensa заказала по акции ReNu MultiPlus 2x 360 ml - 621 грн
Їжак в панчохах• 11 января 2025
Unica. Перепробовала многое, эта доя меня наиболее комфортная, и цена устраивает.
Страхованная
• 11 января 2025
Ответ дляMarinaZ9
Много лет подряд покупаю Мультисон
Каплі від сухості очей теж використовуєте? В інструкції читала що саме до цього розчину можуть знадобитися, мабуть чогось не вистачає в складі
Щось не спиться• 11 января 2025
Ответ дляСтрахованная
Це не тільки від розчину залежить. Я і син беремо однакові лінзи (біофініті) і розчин один на двох (Regard). Але сину норм без додаткового зволоження, а я собі капаю кілька разів поки в лінзах
Друг бобер• 11 января 2025
Уніка сенситив з гіалуроновою кислотою, очі добре зволоженні, краплі не потрібні