Ms. Искренность• 12 января в 06:15

Сорокауст онлайн

Підкажіть, можливо хтось замовляв сорокауст або іншу молитву онлайн, де можна це краще зробити?
Патика-мотика• 12 января в 06:20
СорокОуст
А я з косою• 12 января в 09:01
Зайдіть на будь-яку ФБ сторінку священника і напишіть в особисті. Подасте ви онлайн, а помолиться він офлан на службі в своєму храмі.
hrystia• 12 января в 13:15
Колись подавала онлайн у церкві у Криворівні. Можете написати о.Рибаруку у ФБ.
hrystia• 12 января в 13:18
https://www.facebook.com/share/178p8kztBY/?mibexti...