Зайка_33• 13 января в 16:18

Дівчата, підкажіть будь ласка де в Києві можна обміняти валюту, де не беруть

варварській відсоток, гроші нормальні, але на ультрафіолеті видно плісняву? Можливо банк або обмінник? Заздалегідь дякую.
Розумна Губка• 13 января в 16:19
выгодней всего впарить тем кто ездит за границу
Ищу Аленя• 13 января в 16:21
В обміннику Lake plaza взяли все, що не приймав Приват та два інші обмінники
Оцененная• 13 января в 16:31
Присвячується любителям закопувати гроші,або ховати в погребах Всі ці місця дадуть вам плісняву.
Катастрофа• 13 января в 16:34
В терміналі Приватбанку вже пробували обміняти?
автор Зайка_33 • 13 января в 16:42
Ответ дляКатастрофа
Так, термінал не пропускає і в касі не приймають(
Телефон Рубика• 13 января в 16:49
Я всі купюри, які не хотіли приймати в обміннику, або приймали з дисконтом 300 грн на купюрі, поклала на валютну картку Приват банку через банкомат.
Тепер знімаю з карти через касу нормальні нові купюри
Катастрофа• 13 января в 16:50
Ответ дляЗайка_33
Ми коли купували нерухомість - ходили на перевірку валюти в автосалон (просто він був найближчим до місця угоди). У нас долари були нормальні, але як завжди знайшли до чого приколупатися, типу купюри заношені. То пропонували їх прийняти на 20 коп дешевше ніж нормальні купюри. Але з пліснявою, певно, то окремий випадок
Телефон Рубика• 13 января в 16:54
Ответ дляЗайка_33
Дивно, пробуйте інший банкомат.
В мене було більше 50 купюр, які мали печатки, розриви, плісняву або були випрані та висушені, і всі купюри банкомат прийняв
автор Зайка_33 • 13 января в 16:56
Ответ дляТелефон Рубика
Я в курсі даної схеми, але 8 купюр не приймає термінал (банкомат)
Xвостокрутелка• 13 января в 16:56
Ответ дляТелефон Рубика
В мене не прийняв термінал
автор Зайка_33 • 13 января в 16:57
Ответ дляТелефон Рубика
Дивно, пробуйте інший банкомат.
Спробувала вже в 6 терміналах, в касі Привату та в 2-х обмінниках
Телефон Рубика• 13 января в 17:02
Ответ дляЗайка_33
Ну не знаю…
в мене були страшненькі такі купюри, але повність всі змогла покласти на карту, і банкомат прийняв…
Навіть не думала, що може бути по-іншому, якщо купюри справжні
Ищу Аленя• 13 января в 18:57
Ответ дляТелефон Рубика
Дивно, пробуйте інший банкомат.
Банкомати взагалі нічого не приймають🤦‍♀️
Телефон Рубика• 13 января в 18:58
Ответ дляИщу Аленя
І до чого цей коментар?
Самоствердились? Полегшало?
Кому потрібно, той зрозуміє про що я писала
Ищу Аленя• 13 января в 18:59
Ответ дляТелефон Рубика
І до чого цей коментар?
Самоствердились? Полегшало?
Термінали не приймають купюри із слідами плісняви, так що ваші поради мимо, і по формі, і по суті
Телефон Рубика• 13 января в 19:00
Ответ дляИщу Аленя
По суті - я написала про свій особистий досвід
S.s.s.• 16 января в 13:06
Ответ дляРозумна Губка
Почему впарить? Это у нас барыги не нажрутся.
Розумна Губка• 16 января в 13:09
Ответ дляS.s.s.
та да
сегодня вообще заявили что переходим все на евро
S.s.s.• 16 января в 13:12
Ответ дляРозумна Губка
та да
Мне кажется, я в дурдоме живу.