Адрианна66• 14 января 2025

Як бути в цій ситуації?

Мій хлопець працює логістом на американську компанію також по їхньому графіку з 15:00 до 03:00 ночі , а я працюю у цій же компанії але Hr менеджером , в графіку з 10:00 до 19:00, із-за наших графіків нам вдається проводити час тільки в пятницю, суботу та частично в неділю, він мене забирає і ми разом проводимо час у нього вдома, ми зустрічаємося рік, я б хотіла зʼїхатись , бо жити на 2 дома я не можу, вже надоїло , і я не можу нормально спати тому що організм стресує від постійного зміни обстановки, він говорить що думає над цим питанням, можливо шукати 2 кімнатну квартиру, тому що в нього своя квартира-студія і відповідно вночі він працює, а спати я не можу під час цього. Ситуація дуже складна і я не знаю що мені робити , дайте пораду
Сільський ансамбль• 14 января 2025
Что сложного? Съезжаться вместе. Если вы оба этого хотите
Допоможіть знайти• 14 января 2025
А що складного в ситуації? Знімете 2-кімнатну, будете спати, а він працювати
Ангелок з ріжками• 14 января 2025
Автор, ну якби він працював лікарем і робив в нічні зміни? Чи пілотом літака і тижнями не був вдома. Шукайте компроміс, пристосовуйтесь, якщо кохаєте людину
Как нефиг делать• 14 января 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Да, но хочет только автор
Сільський ансамбль• 14 января 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Да, но хочет только автор
Где вы это прочитали? Они там по ходу обое рябое: он думает, она думает….
Как нефиг делать• 14 января 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Потому что если хотел бы мужик, то давно бы сьехались без отмазок
Люблю_смаколики• 14 января 2025
Очень очень сложная ситуация. Не решаемая
Без образів• 14 января 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Лікар і пілот працюють не вдома. А як спати якщо людина працює з дому вночі? Тільки в 2-кімнатах
Хтомолодець? Я!• 15 января 2025
Автор, вы наверняка возрастом до 25, максимум 30 лет.
Больше склоняюсь 18-25.
Я тётя 40 лет скажу вам следующее.
1. Ситуация не сложная и легко решаемая.
2. Ситуация понятна, вводных достаточно.
3. Что бы решить ситуацию важно лишь одно - это желание вашего парня.
4. У парня нет желания, жгучего так точно.
5. Когда оно у него появится, быстро найдется двушка для вас.
6. если вы заграницей, то ситуация усложняется, так как снять квартиру сложнее, но все решаемо - см. п.3.
Удачи, любви вам и нескончаемого желания на всё))
Печенюшка• 15 января 2025
А проблема в чем? Помогите искать квартиру
Сільський ансамбль• 15 января 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Возможно и нужно надеяться на мужика, ждать, что он с ключами от новой квартиры приедет на грузовике, чтоб перевозить её вещи, но и самой можно подсуетиться. Задать вопрос: какое наше будущее, как мы планируем бюджет… и искать квартиру можно самой, а его поставить перед фактом: я нашла, оплачивай, съезжаемся.
Паспортний стіл• 15 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Больше склоняюсь 18-25.
Я тётя 40 лет скажу вам следующее.
У мужа был стандартный график с 9 до 18; у меня ’плавающий’: 7-16/12-21, что не помешало через месяц после знакомства жить вместе. И это нам было 22 и 23 года соответственно.

То автору так хочется
Гравіцапа• 15 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл

То автору так хочется
В них трохи інша ситуація, він вночі працює, але це суті не міняє
Нагайна• 15 января 2025
Так идеально же, видитесь три дня в неделю, за это время и соскучиться успеваете, и огонь пылает, и интрига есть, и не наскучите друг другу. Мы с молодым человеком в разных городах живём, видимся так и все норм)
Паспортний стіл• 15 января 2025
Ответ дляГравіцапа
Забыла дописать: это начало нулевых, так активно транспорт утром и вечером не ходил и дорога на/с работу у меня занимала полтора часа в одну сторону. Аж вздрогнула, когда вспомнила:)
Гравіцапа• 15 января 2025
Можна до нього в студію перебратися з речами, якщо ви все одно нормально не спите. Заодно швидше квартиру знайдете, буде стимул
Свезло так свезло• 15 января 2025
мне кажется вам торопиться не стоит.
Дочка в очень похожих условиях наоборот не хочет съезжаться.
Говорит не хочу выполнять обязанности жены на постоянной основе, не будучи ею. Пусть кружит... И тоже приехал, забрал к себе или съездили в путешествие, 2-3-4 дня и по домам, работать на 2-3-4 дня. Тоже ровно год вместе.
Мне кажется съезжаться в первую очередь невыгодно вам.
А девчата, которые с гордостью рассказывают как через месяц начали жить вместе - ну не повод это для гордости. Мужчина приобретатель выгоды, не вы). А вас конфетно-букетного лишают, самый классный период в жизни. Когда вы ничего не должны. Только вам.
Свезло так свезло• 15 января 2025
Ответ дляГравіцапа
нащо?
Гравіцапа• 15 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Ех...який чудовий час був. Я от згадала і навіть не вздрогнула, навчання і робота, а потім дві роботи після навчання, тоді все було легше, молодість.
Гравіцапа• 15 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
нащо?
Ну хочеться їй жити з ним, це ж видно по опису ситуації.
Ангел-предохранитель• 15 января 2025
Ответ дляНагайна
Для потрахушек у вас идеальные отношения, а для серьезных отношений желаю вам найти достойного мужчину
Наивная Хо• 15 января 2025
Съезжаться вместе. Если оба этого хотите
Лепешечка• 15 января 2025
Автор, для початку - вспокоїтися треба))))
Почніть з того, щоб точно вирішити, чи ви обоє хочете жити разом. Якщо так - з´їжджайтеся, знімайте двокімнатну квартиру і буде Вам щастя.
Гола з конопель• 15 января 2025
Ответ дляБез образів
Якщо вони обоє працюють на іноземну логістичну компанію, то грошей точно вистачить на двушку.
Кусачая Я• 15 января 2025
Ідеально так проводити час, я б і не поспішала, якщо ви не планував сім´ю і дітей
Без образів• 15 января 2025
Ответ дляГравіцапа
Він не тільки працює, а заважає їй спати. Це різне. Готова вбити коли хтось клацає мишкою або шуршить, коли я лягла. Мені треба цілковита тиша, щоб заснути.
Без образів• 15 января 2025
У хлопця своя маленька улюблена квартира і йому там ок. І це серйозне питання чи варто робити рухи, а саме здавати свою і знімати іншу заради дівчини. У мене своя квартира я хочу жити в ній. І Вася ой який повинен бути для мене важливий, щоб я щось змінювала. І не питання в тому я жінка чи чоловік, це питання мого комфорту і цілісності мого майна.