Гага Газу• 15 января 2025

Чому офтальмологи не кажуть носити сонцезахисні окуляри?

Не просто сонцезахисні окуляри які продаються десь переході, а саме ті що роблять безпечним від сонця , захищають від сонця, а не просто затемнчють
А потім розвивається макулодистрофія і людина сліпне. Бо як виявляється що ці ультрафіолетові Промені також впливають на очі
Леопардові панчохи• 15 января 2025
Кажуть давно, але хто їх слухає?
автор Гага Газу • 15 января 2025
Була суха форма макуло дистрофія 10 років. За цей період лікарі взагалі ніяких не давали рекомендації ніяк не лікували
Кожного року проходила перевірятися і все казали пити вітаміни
Тепер вона переросла в вологу форму і око дуже швидко втрачає зір
автор Гага Газу • 15 января 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Кажуть давно, але хто їх слухає?
Я тільки чула косметологів які постійно кажуть захищати шкіру від ультрафіолету і мазати кремом а щоб очі захищати і взагалі ніхто нічого не каже
julia-678c• 15 января 2025
Вы были у офтальмолога и он не сказал вам носить солнцезащитные очки?
автор Гага Газу • 15 января 2025
Ответ дляjulia-678c
Саме так. Це мене найбільше бентежить. Що ходиш до них на перевірку зору , ось цю дам де сидиш по 3 години і ніхто тобі не скаже нормально як собі допомогти
автор Гага Газу • 15 января 2025
Тоді що навіть зараз потрібно їх одягати взимку?
І де краще купити в люксоптиці? Щоб вони реально працювали
Леопардові панчохи• 15 января 2025
Ответ дляГага Газу
Вам може небагато років, я бачила в оптиках є спеціальний апарат, який перевіряє, чи є захист від ультрафіолету.
Вероятненько• 15 января 2025
Я ношу очки с фотохромными линзами, которые на улице затемняется и защищают глаза. Не знаю, как именно помогает такая защита, офтальмолог никогда это оговаривал, типа если хотите, то носите
Продавчиня кіз• 15 января 2025
Ну, я ношу очки, чтоб не было морщин. И, конечно, думаю о глазах - покупаю качественные очки, с хорошей защитой.
Мне никто об этом не говорил - я читала.
автор Гага Газу • 15 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Це ще треба знати де саме їх купувати щоб не натрапити на підробку
В Києві можете порадити якісь місця
Продавчиня кіз• 15 января 2025
Ответ дляГага Газу
В Києві можете порадити якісь місця
В Киеве брала в люксоптике
Тро Нью-Йорку• 15 января 2025
Не знаю, як з вашим діагнозом, але моєму сину лікар сказала носити окуляри або фотохромні, або з захистом від ультрафіолету, т.я. він має чутливу сітківку, така в нього особливість. Побачила вона це на обстеженні, скарг не було, хоча дійсно він не переносить яскраве світло. Коли іншим нормально, він аж пищить від болю.