В кого тако було• 16 января 2025

Люди, мийте рота. Крик душі

На роботі 90% не миють ротяки - що жінки, що чоловіки. Очі сльозяться.
ivareka• 17 января 2025
Ответ дляПечальки.нет
Крик души произошел 13 минут назад? Вы на ночной смене сейчас?
И все сотрудники работают на Советчице, что Вы к ним только через форум обращаетесь?
не, сотрудникам она молча кивает, задерживая дыхание, а тут выплескивает гнев ))
Советчица Года• 17 января 2025
Ответ для40каградусная
У мене так шия не вивертається
У всіх не вивертається, тому і ходять з немитими ротами )))
КОШЪ• 17 января 2025
Ответ дляТеща дочки
Де працюєте, якщо не секрет?
Стоматологом😀
Печальки.нет• 17 января 2025
Ответ дляСоветчица Года
Да, одно из двух: или сломанная шея, или немытый рот)
Марафетчица• 17 января 2025
Ответ дляУдальонка
Ого у вас нюх. Давно такое началось? На диабет не проверялись?
Не лякайте мене) у мене таке враження що корона на мене навпаки подіяла😅 мені зараз смердить все, а від дихання деяких людей тупо починає боліти голова. Це як покарання якесь чесне слово..
Некомильфо• 17 января 2025
Ответ для40каградусная
У мене так шия не вивертається
Біде вам в допомогу
Марафетчица• 17 января 2025
І найгірше що в чоловіка проблеми з шлунком і його запах також не можу терпіти😥
40каградусная• 17 января 2025
Ответ дляНекомильфо
Біде вам в допомогу
Вспомнила, как мой брат рассказывал, что в нем очень удобно мыть ноги🤣
Чорт і Шо• 17 января 2025
Ответ дляВ кого тако було
Та хоч би один почистили
Где работаете, автор? Вам с коллегами целоваться приходится?
Да будет так• 17 января 2025
А ви дупу, тхне, аж очі їсть !
Мамина корзиночка• 17 января 2025
Кожна друга людина в маршрутці не чистить зуби зранку і думає, що від неї не тхне. Це правда життя
Матраскин Брат• 17 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Всі чистять. Зараз їжа шахливої якості, від цього усіляки гастрити, езофагіти, жовчний і т.ін Смердить не от зубів, а зі стравоходу
Зайченя• 17 января 2025
Автор скорее всего работает такую работу, где люди скудно зарабатывают. Просто нет у людей денег зубы лечить. И нормально питаться.
Insin• 17 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Мені цікаво як усі ці люди мають особисте життя.
Вподобайден• 17 января 2025
С мылом!
175см55кг19лет (она)• 17 января 2025
Ответ дляТак точно!
Денег нет зубы лечить. Мыть бессмысленно.
Достатньо двічі на добу їх чистити і хоча б раз після обіду використовувати ополіскувачі.
Так точно!• 17 января 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Да конечно. Может там парадонтоз запущенный или вообще дырки.
Кумася• 17 января 2025
Ответ дляВ кого тако було
Та хоч би один почистили
А звідки ви знаєте? І чим відрізняється чищення зубів від миття рота?
Кумася• 17 января 2025
Ответ дляВподобайден
С мылом!
І полотенцем потім витерти?)
Вподобайден• 17 января 2025
Ответ дляКумася
І полотенцем потім витерти?)
Туда тоже можно)
Правильно_Валерчик• 17 января 2025
Ответ дляСтефанія
Мені здається, що Ви там головна с немитою ротякою. Ще й з чорною
Тед лінужтесь чистити зуби?
Чи там одні пеньки?
Засмердять кабінет і слова ім не скажи.
Пані.
Смердючі
Кузякин• 17 января 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Нет. Это вообще разный аромат
Сиреневая цапля• 17 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Оце реально проблема 🫣, а лікування ніяке не допомагає, що лікар каже ?
Голодаю• 17 января 2025
С мылом мыть?
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 января 2025
Ответ дляШмоточницаца
Шампунею Pantene Pro-V😂
Та лучше сразу Доместесом
Майструю крила• 17 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Вам треба, як герою в серіалі Нюхач, носити спеціальні скоби на носі, щоб не вдихати всі запахи з оточуючи, може ви тепер можете десь працювати із цими вміннями.
Кросівки оригінал• 17 января 2025
Ответ дляСоветчица Года
Є причини, які не вимити, нажаль.
Шлунок, горло, зуби.
Жвачка тоді. Але не воняти
Моя улюблена страшко• 17 января 2025
А как его мыть, с доместосом?
Українська Мрія• 17 января 2025
Я з вами не працюю, мені все одно, а от читати подібні теми трохи огидно. Вам би теж не було зайвим помити ротяку перед написанням чергової теми
Зілля до весілля• 17 января 2025
Ответ дляУдальонка
А почему диабет? У меня тоже несколько лет нюх обостренный, думала, что после ковида.