Губки-уточкой• 17 января в 00:15
Почали мерзнути ноги вночі
Прокидаюсь від того, що яложу ногами по ліжку від холода. Одягаю носки і сплю далі спокійно. В будинку не холодно, ніколи такого не було, а тут вже другий тиждень таке кожну ніч. Це старість? 44
KROX@• 17 января в 00:17
Зарядка, питьевой режим, контрастные ванночки для ног. Сосуды надо держать в тонусе.
Лгин• 17 января в 00:18
Ранувато для старості, але кровообіг може бути поганий. Або атеросклероз, це і закупорка сосудів.
Совбез• 17 января в 00:18
Я всегда зимой засыпаю в носках. Если становится жарко, незаметно снимаю их ночью. 42 года
Губки-уточкой
• 17 января в 00:21
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Могут быть проблемы с позвоночником, автор
Якраз копчик болить. З ранку насилу встаю, під вечір норм
Голубка миру• 17 января в 00:22
у меня всегда мерзли именно ноги,нос,уши.. поэтому зимой кашемировые или шерстяные носки и угги и тоже засыпаю в тоненьких носках.я даже летом могу замерзнуть))) спорт ничего не меняет
Впораюсь зі всим• 17 января в 00:22
Ответ дляНезламна
Спите в носках, в чем проблема
Я тоже не поняла, я всегда в них сплю иногда и летом)
Живчик-счастливчик• 17 января в 00:23
Ответ дляГубки-уточкой
Сходите к невропатологу
Не кую, не мелю• 17 января в 00:24
А у меня мёрзнут бедра и вся нога до низа, но не стопы)) сплю во флисовой пижаме, 42г
Незламна• 17 января в 00:25
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Сходите к невропатологу
Как же он поржет. Женщина пришла за советом носить носки.
Зяблик протестант• 17 января в 00:37
УЗД судин кінцівок терміново, і кров на цукор, + індекс НОМА, не відкладайтею
Якщо багато сидіте, то кожну годину вставайте - присідайте, ходіть, ставайте на носочки. Тобто робіть все заради збереження клапанів. Це не лікується, якщо не зважати - це життя в котлі болю, постійного(( А перші симптоми - холодні ступні.
Губки-уточкой
• 17 января в 00:38
Ответ дляЗяблик протестант
Шо за клапани, яка це хвороба?
Зяблик протестант• 17 января в 00:41
Ответ дляГубки-уточкой
Шо за клапани, яка це хвороба?
На ногах по три клапани (біля ступні, під коліном, в паху) - для того, щоб кров піднімалася назад до серця, сидяча робота або просто сидячий образ життя їх ламає, вони просто зношуються і перестають працювати.
Хвороба - спочатку кажуть варікоз глибоких судин, потім все гіршає, якщо не послухатися і не вставати кожну годину по 1-2 рази і не робити вправи. А краще не сидіти... але як, коли така робота((
2-3 години прогулянки раз на день і зал 2 рази на тиждень ситуацію не рятують, як з´ясувалося((
Губки-уточкой
• 17 января в 00:43
Ответ дляЗяблик протестант
А цукор до чого?
пАлАвинкА• 17 января в 00:44
Ответ дляЗяблик протестант
У меня так сколько себя помню. С детства. Вечно холодные руки и ноги. Сплю в носках)
Зяблик протестант• 17 января в 00:45
Ответ дляГубки-уточкой
А цукор до чого?
Виключити діабет 2го типу, цукор сильно впливає на судини.
Свого часу в ті ж 43 допоміг Тіоктацід, інші поради пройшли повз. Тому на досвіді - варто дотримуватися того, що скаже лікар.
Зяблик протестант• 17 января в 00:45
Ответ дляпАлАвинкА
це інша ситуація, коментар недоречний
Файна шафа• 17 января в 01:08
Я в мокрых вчера лягла. У нас мокрый снег,обувь промокла. Мне кошки помогают,они теплые и пушистые.
Морковна• 17 января в 10:00
Ответ дляЗяблик протестант
Дякую вам за інфо. Весь час ноги вночі мерзнуть, є над чим задуматись
Усатая полосатая• 17 января в 22:30
Теж так сплю в носках, мабуть років з 20. Як вночі нагріються, тоді знімаю