Трактор Віка• 17 января в 12:36

Чи є доставка з ebay в Україну? Потрібно вперше замовити

Дівчатка, чи хто має досвід замовлень саме з сайту еbay в Україну, чи працює це зараз?
Чому запитую, тому що при оформленні бачу на сайті ось цю інформацію .
Дякую.
Бадабум• 17 января в 12:37
Мабуть через посредника тільки
Николай-b526• 17 января в 12:38
нет(
Фрикаделька• 17 января в 12:39
Через Новую почту попробуйте или Мист.
Агент Пинкертона• 17 января в 12:42
можно, если сам продавец согласиться отправить в Украину. Тогда цена товара+ доставка в Украину . Он вам инвойс выставить должен, тк. доставка не 3 копейки. Пишите продавцу.
Если нет такой функции ( в карточке товара не указана междунаробная доставка) и в личной переписке продавец не зхочет. Можно оформить покупку на склад на любого мейлфорварда ( Мист, Нова, Юкрейн Экспрес)
Слухи-руки не распускаю• 17 января в 12:43
Там зазвичай в об´яві пишуть є international shipping чи ні. Якщо нема, то через посередника
naxodki_youtube• 17 января в 12:46
купіть на адресу Ukraine Express -
naxodki_youtube• 17 января в 12:48
якщо навіть є там міжнародна доставка, то дешевше виходить купити на адресу перевізника. Магазин картки приймає, можна і PayPal. і просто карткою платити, часто там собі щось беру
Не стесняюсь• 17 января в 13:05
Раньше покупала, там у каждого продавца надо читать, куда отправляет, а куда нет. Если что- в личке спрашивайте
Яйцеголовая• 17 января в 13:06
Ответ дляnaxodki_youtube
купіть на адресу Ukraine Express - https://youtu.be/JlTvlzsK2Wg
У меня отвратительный опыт с ними. Кучу посылок потеряно, техподдержка на отвали. Если возникают проблемы - кучу нервов с ними потратила. Искренне не рекомендую. Пока альтернативу не искала, морально, но с ними больше связываться не хочу, это лотерея (я как раз с Ebay на них заказывала, и там предметы в единственном экземпляре).

Может, кто-то поделится здесь опытом с другими службами. Есть небольшие, может, у них не такой бардак. Голова загружена, никак не дойду почитать отзывы про них.
Яйцеголовая• 17 января в 13:16
Интернациональная доставка очень дорогая выходит, если продавец вообще ее поддерживает. Если нет, как на скрине выше, то только на адрес перевозчика заказывать, это же и по деньгам выгоднее. Или найти на кидстаф байеров, чтобы выкупили. Пока вы выберете перевозчика, зарегистрируетесь на сайте, загрузите свои паспортные данные, их подтвердят - пройдёт 1-2 дня. Поэтому смотрите сами, как у вас со срочностью покупки. Если срочно - байер, нет - искать перевозчика и заказывать к нему на склад.
Ms. При теле• 17 января в 13:57
Ответ дляЯйцеголовая

я іноді замовляю з Етсі, користуюсь новою поштою.
досить зручно, якщо є якісь проблеми чи питання то представник оперативно зв´язується і толково пояснює. з сапортом теж поки що проблем не було, під час переписки в чаті вирішують усі питання
Яйцеголовая• 17 января в 14:09
Ответ дляMs. При теле
Дуже дякую, буду мати на увазі. 🙏 Я читала, що у них доставка дорожча за інших. Але, я так розумію, вони і одні з найнадійніших перевізників зараз. Просто зазвичай багато купую на Ebay для роботи, тому хотіла ще якісь варіанти подивитися. Кимось вигідно великі посилки отримувати, кимось маленькі. Чи ще якісь моменти є.
naxodki_youtube• 17 января в 15:04
Ответ дляЯйцеголовая

у мене навпаки - трабли лише з Містом
Яйцеголовая• 17 января в 16:42
Ответ дляnaxodki_youtube
у мене навпаки - трабли лише з Містом
З містом теж мала не дуже приємний досвід багато років тому з їх підтримкою, тому шукала когось іншого. Замовляла 1,5 роки через юкрейн експрес. Кудись поділося з їх складу більше 10+ посилок (точно знаю, що посилки були доставлені). І з певним змістом, що наводить на думки про те, що їх просто покрали (те, що було не привабливого, доїхало). Поки вирішувала проблеми по здоровю, не було часу цим займатися. І в цілому багато нервів пішло на спілкування з їх техпідтримкою, здригаюся, коли згадую. Бачила декілька менших перевізників, маю надію, що в них більше контролю і відповідальності, бо конкуренція велика.