Уже скоро у громадських місцях країни з’являться автомати, що видають устриць. Розробку таких автоматів уже завершила мережа ресторанів “Чорноморка”. Про це команда “Чорноморки” похвалилася в Instagram, повідомляє Комерсант український.
“Ось він — Устричний автомат! Перший з морською водою у Світі! Два роки у розробці та нарешті готовий! Тепер устриць у моєму житті буде ще більше) Друзі, активно шукаємо місця для таких устричних автоматів — торгові центри, заправки, ресторани, магазини”,
Устриці перебувають у морській воді, а подаватися будуть закритими, стверджують у “Чорноморці”. Тож до них буде видаватися й пластиковий ніж.
“…в планах ставити поруч з автоматом приставні столики з устричним ножем і відеоінструкцією по відкриванню устриці”,
– додали в “Чорноморці”.
Просеко до устриць автомат поки що не наливає, але в компанії повідомили, що “певно, це його наступна функція”.
Наразі автомат лише розроблено – “Чорноморка” шукає місця для його встановлення.
– додали в “Чорноморці”.
alenka3108• 14 января в 12:24
Ага, якраз пластиковим ножем устрицю і відкриєш. Тут спеціальним не завжди виходить.