Просто Фіфа• 18 января 2025
Ви б продовжили спілкування із чоловіком
Котрий сказав,що суші це китайська кухня,а не японська в розмові
Як можна проявляти таке невігластво?
Просто Фіфа
• 18 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого ви це написали?
Ви запитали
Чарівна патика• 18 января 2025
Ответ дляЗамріяна
У 12-му повідомлення я вигадала якогось Дьюика і нікого це взагалі не збентежило. Якщо вчасно промовчати, то можна виглядати розумнішою людиною. Автор знає про походженні суші (може навіть ролів🧐), а мужчинка ні. Але ж він не промовчав, то ж автор почуває себе там господинею світу)
Ахах, я думала Дьюик существовал
Love_Love_Love_• 18 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Ви запитали
Вибачте, у вас якби не дуже все перфект з розумінням і логікою
Чесно брешу• 18 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Не розумію ,як можна було так принизити японців
а ви дурненька, я подивлюся🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
цікаво, хто ви така, які ваші досягнення. чи блакитна кров, чи примеси все ж маєте. чим взагалі такий снобізм можна пояснити
Затишне кубло• 18 января 2025
Ответ дляЧесно брешу
а ви дурненька, я подивлюся🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
дурочка какая-то, уже из гугла ей инфо даю, что она как раз ошиблась, а оно все на своем стоит, да еще и по таким мелочам о людях судит
Замріяна• 19 января 2025
Ответ дляЧарівна патика
Ахах, я думала Дьюик существовал
І повідомлення було 6-м, а не 12-м) Суть в тому, що це насправді такі незначні речі в житті. Почув, побачив, прочитав та забув це - хтось просто помилися, хтось не знав, комусь це взагалі не цікаво. ’Нельзя разбрасываться людьми’)
Love_Love_Love_• 19 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Бідний мужик. Спитайте у нього про столицю Канади і Австралії.
І Туреччини
Лупаю цю скелю• 19 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Так
Ого Вы крутая. Наверное, во всех областях разбираетесь, не только в сушах?
В квантовой физике там или теории струн.
Борисфенка• 19 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
І Туреччини
У турка і спитає колись. Коли всіх чоловіків розлякає.
Затишне кубло• 19 января 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
она и в суши не разбирается))
Пищалка• 19 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Так
Ну так умних розібрали красиві))) Вам дістався такий. Люди ж тягнуться до подібних їм.
МинутаВорчания• 19 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Телефон Рубика• 19 января 2025
Ответ дляЧарівна патика
Автор вы наверно с тех людей что и ошибки в тексте исправляете когда кто-то пишет?
это я из таких.