Без комплексів• 19 января 2025
Давайте голосовать! ДИВА украинской эстрады
Результат:
вже голосів:
43 (43%)
Андрей Данилко
19 (19%)
Лобода
18 (18%)
Мама Верки Сердючки
12 (12%)
Кароль
8 (8%)
Ротару
Іллюха Перчик• 19 января 2025
Ответ дляЛепетун
Ну? Я в курсі, що це співак, а ще я знаю, що у нього цицьок не було і губи він не фарбував.
просто хотів що б ми разом зі мною послухали.
Харчовий тріль• 19 января 2025
Ещё обожаю Сердючку❤️ недавно пересматривала старые мюзиклы с ее/его участием. Какой Данилко смешной и харизматичный, просто огонь! Все эпизоды с его участием такие позитивные и ржачные))
ДваДваВісім• 19 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Можете ставить мне гневные смайлы, но я обожаю Лободу🥰🥰🥰 крутая баба и классная артистка🔥пришлось мне однажды пересечься с ней в обычной жизни. Очень приятная и интересная она, без звёздной болезни и понтов. Хоть внешне она мне никогда не нравилась, но выглядит она хорошо для своего возраста
Поддерживаю
Тоже лично общалась с ней. В жизни она очень искренняя и простая. А какая у нее сумасшедшая энергетика и репертуар классный.
После 18• 19 января 2025
Ответ дляАnnеt
Данилко - скучный и мрачный. а дива уже Сердючка.
Да, тоже хотела это написать . Ее образ - дива. Но не сам он, с женщинами написали, ноу!
Love_Love_Love_• 19 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Назарій Яремчук,Василь Зінкевич,Володимир Івасюк ,Микола Мозговий,Степан Гіга,Дмитро Гнатюк та ін.
Хто з них ДІВА?
Ми не про знак зодіаку, якщо шо
Іллюха Перчик• 19 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто з них ДІВА?
Ми не про знак зодіаку, якщо шо
Добре,просто хотів нормальних співаків запропонувати раз ми вже про музику стали говорити.
Лепетун• 19 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Тоді добре))
З родзинкою• 19 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Поставлю
, обожаю ее песни, мечтаю попасть на концерт. Она умница
Без комплексів
• 19 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Поддерживаю
А как вы с ней пересеклись?
Раз одела не бу• 19 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Лично не общалась но она одна подходит под определение дива, как по мне, песни хитовые были.
Та не реву я• 19 января 2025
Діва не діва, але найкрутіша співачка у нас, на мою скромну думку- Саніна
После 18• 19 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Да? А я навіть ні однієї її пісні не згадаю. Піду загуглю
ДваДваВісім• 19 января 2025
Ответ дляБез комплексів
А как вы с ней пересеклись?
Когда то она рекламировала дезодорант и был розыгрыш путевок среди покупателей. Потом была встреча с победителями в ресторане на Оболони. Лобода и 3 пары победителей.
Копуша• 20 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А де Полякова? А Настя?
Ще Христя дууже старається
А хто така Христя? Соловійко?
Копуша• 20 января 2025
Серед згаданих тут Лобода, але дівою не вважаю. Діва - то швидше про Білик чи Могилевську.
Я не чарівниця вам• 20 января 2025
Ответ дляКопуша
Так, діва -це тільки про Білик. Але ж вона вже зійшла зі сцени. Тепер її місце за Кароль. Могілевська до звання діви ніколи не дотягувала. Полякова так - всі замашки діви присутні, навіть голос вона каже що є, але репертуар треш. А Соловій лише в перспективі.
Тому залишається тільки Кароль.
Ну і Ель Кравчук
Тому залишається тільки Кароль.
Ну і Ель Кравчук
После 18• 20 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Тому залишається тільки Кароль.
Ну і Ель Кравчук
Тому залишається тільки Кароль.
Ну і Ель Кравчук
У Соловій дешевий образ. Яка з неї діва? Навіть у перспективі