Говорю-балакаю• 20 января 2025
Які страви ви би готували якби треба було нагодувати 5 підлітків
Тобто організувати їм святковий стіл. Підліткам по 16 років. Головна умова - не піца і не суші. Цього не хотять.
Прокачую сідниці• 20 января 2025
Шашлик або відбивні, картопля фрі, сирну тарілку ,булок для бургерів і соуси
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Якщо це буде картопля запечена дольками, шашлик із свинини, крильця, салат цезар і крабовий для тих хто любить майонез. Бутерброди з ікрою і рибою, фрукти, торти і тістечка, сік і компот.
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Бургеров наделайте.
Ні, домашня їжа. Це прохання щоб без піц і тому подібне
Ищу-брожу• 20 января 2025
Нагетси, картопля по селянські, крила запечені
Сирний соус)
Овочі порізати паличками і поставити в стакан, поряд соус
Сирний соус)
Фляшка на трьох• 20 января 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
норм поляна)
Прокачую сідниці• 20 января 2025
І солоні огірки. Бургери норм, тільки дацте все окремо , хай складають .
Зілля до весілля• 20 января 2025
Домашня кухня.
Але, якщо вони звикли до вуличної чи кафешної, вгодити важко.
Святковий стіл...А може запитати їх, на побажання, і до кожного підстроітись?
Щось не бачила таких питаннь в повсякденні.
Варена цибуля• 20 января 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Чья это просьба? Детей?
Я не Тролль• 20 января 2025
Може закуски, брускети, канапе, рулетики, млинці, салати
Ще можна традиційну українську кухню з Галі балуваної, щоб носами не крутили
Вареники, голубці, борщ
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Це типу котлет наробити на грилі а самі нехай потім збирають пазл?
Зілля до весілля• 20 января 2025
Ответ дляФляшка на трьох
норм поляна)
Шампусіка не вистачає...І пивка...
Шаманю второпях• 20 января 2025
Шашлик,лазанья, бургери, м´ясо з грибами/сиром. Картопля по-селянськи. Крильця Баффало.
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Чья это просьба? Детей?
Так. Син сказав що хотять саме приготоване домашнє. Бо оце все вже надоїло кожного тижня десь так їдять
Зілля до весілля• 20 января 2025
Ответ дляВарена цибуля
Чья это просьба? Детей?
Это кошмар...
Дети заказывают праздничный стол на чью-то днюху..
По моему, кто-то попутал понятия((
Задираю носа• 20 января 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
приготовьте пюре с котлетками) домашнее некуда
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Домашня кухня.
Це прохання сина. Вони спілкувалися з друзями і сказали що на днюху треба щоб домашня їжа була
Последний вагон• 20 января 2025
Я б заказала шашлык , люля кебабы , хачапури , мои такое любят . Домашнюю на день рождения и я не люблю а подростки и подавно .
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Шампусіка не вистачає...І пивка...
Ні, не вживають. І я не хочу аби у нас вони почали вперше вживати
Говорю-балакаю
• 20 января 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Это кошмар...
По моему, кто-то попутал понятия((
Син попросив на свою днюху що не так?
Капитошечка• 20 января 2025
Я бы подросткам побольше мяса организовала. Куры-гриль, шашлык. Что-то типа этого.
Зілля до весілля• 20 января 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Може вживають.
Але в мене це було іронією.
Гарного і спокійногго вечора)
Але в мене це було іронією.
Гарного і спокійногго вечора)
Уходя дверю не хлопать• 20 января 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Так бургеры и есть домашняя еда.