Сорока-ворона• 21 января в 18:35
Болить суглоб великого пальця на нозі.
Сьогодні всю ніч не спала, дуже розболівся раптово палець на нозі ( суглоб).
Зранку на мастила диклофенаком, ніби пройшло.
Зараз на вечір знов починає боліти.
Біль в тому місці, де з´являється кісточка у деяких людей, але в мене візуально все нормально.
До якого лікаря йти? Травматолог, ортопед, подолог? В мене великі пальці трохи дивляться догори, рветься постійно взуття на великому пальці. Можливо це якась деформація.
Зараз на вечір знов починає боліти.
Раздражевская• 21 января в 20:35
Скорее всего у Вас повысился показатель мочевой кислоты в крови.
Оновлена версія• 22 января в 00:15
Автор, мені допомогла сода. Зранку у досить гарячу воду 1 ч.л. соди розвести, щоб зашипіло, і випити. Може й з першого разу легше стати. А може через пару днів. Залежить від організму.