Вся така шо куди там• 22 января в 08:44

Обмежено придатні Резерв+

Дівчата, добрий ранок!
У кого чоловіки обмежено придатні це відображається в Резерв +? Дякую
Кто крайний?• 22 января в 08:48
Так зараз не має такого поняття ’обмежено придатний’.
Люблю пиво• 22 января в 08:49
Працюю у відділі кадрів,ця інформація відображається не у всіх, тому треба дивитись у військово- обліковому документі
Люблю пиво• 22 января в 08:50
Ответ дляКто крайний?
До 5 лютого є
Сусідка зверху• 22 января в 08:50
скажіть, шо ви маєте на увазі під ’обмежено придатний’? у мене у сина написано ’непридатний в мирний час і обмежено придатний у воєнний’. то він непридатний чи обмежено придатний?
Физрукая• 22 января в 08:51
Не відображається
Физрукая• 22 января в 08:53
Там де влк прочерки стоять
Женщинас• 22 января в 08:53
Є в Резерв +, але не слова обмежено придатний. Сестри чоловік минулого тижня проходив ВЛК, всі дані потрапили в ТЦК в понеділок. У вівторок зранку вже в Резерв + написано , що придатний для роботи в ТЦК, медпідрозділ, логістика і т.д.
Люблю пиво• 22 января в 08:53
Ответ дляСусідка зверху
Він обмежено придатний і якщо в нього є бронь, то йому треба астигнути пройти ВЛК до 5 лютого, щоб змінити статус. Обмежено придатних більше не буде, будуть виключені з обліку, придатні або придатні до служби лише у певних частинах на певних посадах
Герцогиня• 22 января в 08:54
Ответ дляСусідка зверху
Обмежено придатний до 5 лютого
Сусідка зверху• 22 января в 08:55
Ответ дляГерцогиня
Обмежено придатний до 5 лютого
а непридатний то до чого? просто воно мене збиває з толку
Герцогиня• 22 января в 08:56
Ответ дляСусідка зверху
То в мирний час.
Непридатні в військовий час виключаються (не знімають, а виключають) з обліку
Ласую колобками• 22 января в 08:58
Ответ дляСусідка зверху
То он данные не обновил
Відморожена• 22 января в 08:59
Ответ дляСусідка зверху
Треба повторно ВЛК проходити в разі чого
автор Вся така шо куди там • 22 января в 08:59
Ответ дляЛюблю пиво
Якщо в ВОД в паперовому вигляді був непридатний в мирний час і обмежено придатний у воєнний до 2023 року, зараз в Резерв+ категорія обліку військовозобов’язаний, потрібно ВЛК? Підкажіть у тих у кого відображається, в якому рядку ця інфо? Категорія обліку? Дякую
Сусідка зверху• 22 января в 09:00
Ответ дляЛасую колобками
То он данные не обновил
все він обновив
Потішаюся• 22 января в 09:02
Ответ дляСусідка зверху
После повторного влк будет или не придатний полностью, или придатний с нюансом
Відморожена• 22 января в 09:03
Ответ дляВся така шо куди там
Так, потрібно ВЛК. Мій був до ВЛК обмежено придатний у воєнний час. Зараз так
Сусідка зверху• 22 января в 09:04
Ответ дляПотішаюся
та це я знаю
Люблю пиво• 22 января в 09:05
Ответ дляВся така шо куди там
Усі військовозобов´язані у воєнний час мають щороку проходити ВЛК.
Наразі, ВЛК до 05.02 необхідно пройти обмежено придатним, які бронюються підприємством. Якщо броні нема, то можна спокійно чекати повістку- виклик на ВЛК
автор Вся така шо куди там • 22 января в 09:07
Ответ дляВідморожена
Він був обмежено придатний до якоїсь дати, чи просто обмежено придатний?
Мусик Пусик• 22 января в 09:08
Ответ дляСусідка зверху
Пряма норма закону.
Статус ’обмежено придатний’ скасовується (зараз воєнний час, на те що в мирний можете не дивитись)

Має пройти ВЛК до 04.02 включно для отримання нового статусу.
З 05.02 - порушник військового обліку, з відповідними наслідками (кандидат на штраф + примусове доставлення до ТЦК)
Мусик Пусик• 22 января в 09:11
Ответ дляВся така шо куди там
Не буває до якоїсь дати.
Але тепер є. У всіх до 04.02
Сусідка зверху• 22 января в 09:12
Ответ дляМусик Пусик
Пряма норма закону.

до чого тут це? просто в доках було два статуси на мирний і воєнний час. то я питаю, по якому дивитися придатний чи обмежно придатний - по мирному часу чи воєнному. а шо буде після 5 лютого я і так знаю
Засомневаю• 22 января в 09:12
Ответ дляСусідка зверху
Це воно і є.
Той статус, який наразі відмінили.
В мого чоловіка такий самий. Мають пройти мед огляд до 5 лютого і визначити придатні вони чи ні.
Інакше штраф від 17 тис
Мусик Пусик• 22 января в 09:13
Ответ дляСусідка зверху
Зараз воєнний час. То куди дивитися ?
Сусідка зверху• 22 января в 09:14
Ответ дляЗасомневаю
Це воно і є.
Той статус, який наразі відмінили.
Інакше штраф від 17 тис
синові 19 років. наразі він студент і має відстрочку, яка є у Резерв+, плюс йому до 25 років. у воєнкоматі при спробі пройти ВЛК повторно просто покрутили пальцем і сказали ’мальчік, нє мєшай, нє до тєбя сєйчас’.
Сусідка зверху• 22 января в 09:15
Ответ дляМусик Пусик
Зараз воєнний час. То куди дивитися ?
при чому тут зараз? цей статус скасовується в принципі, а не тільки на зараз.
Мусик Пусик• 22 января в 09:16
Ответ дляСусідка зверху
З 05.02 ’мальчик’ має приходити мінімум з 17к грн.)))
Мусик Пусик• 22 января в 09:18
Ответ дляСусідка зверху
Для того й законом передбачено перекомісію до 04.02
Там і будете дивитись
Сусідка зверху• 22 января в 09:18
Ответ дляМусик Пусик
ви читали закон? там немає прямого обов´язку самому лізти туди і проходити ВЛК. ми радилися з адвокатами. якшо буде виклик - то да. а сам не зобов´язаний іти. але то таке, то наші проблеми, ми з цим розберемся самі. мене інше цікавило.