Яичница с беконом• 22 января 2025
Як перевірити чи справжнє фото
Дівчатка підкажіть будь ласка як перевірити чи фото справжнє чи зроблений фотошоп?
Щебетуха• 22 января 2025
Ответ дляБавовна
Навіщо це фотошопити?
Подгадить отелю 🤷🏻♀️
Или уволить уборщицу
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляБлакитне небо
Спросите на паучьем форуме
Дотепно
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Чтоб сплетни паутину пауку нужно 30 минут ....
Справа в тому що їх зараз нема,і прибирається кімната щодня 3 людьми
Хтось тай би замітив
Шкідлива молекула• 22 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Хтось тай би замітив
Автор, а сто значит убирается комната с людьми? Ну и фото , это Вам клиент прислал или это Вы свой номер сфотографировали после уборки
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Не клієнт а дівчина яка ввечорі робить сервіс
В день інші дівчатка робили кімнату
Вчора був заїзд,я провіряла кімнату після дівчат
Ввечорі вчора нічого вона не бачила а сьогодні ось фото
Я сказала не рухати залишити до завтра або зробити відео та вона пише що забрала вже
Ні одного павутиння в готелі вже 2 міс не зустрічалось,дивно якось дуже
В день інші дівчатка робили кімнату
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
3-трьома
Чемна панночка• 22 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Підставити просто
Павук таке може звити за пів години, не думаю що тут вина прибиральниці
Шкідлива молекула• 22 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
В день інші дівчатка робили кімнату
Ну так тепло же, может с чемоданом или вещами привезли нелегала. Ну и тот факт, что в отеле 2 месяца нет поуков ещё не говорит о том,что их не может быть ... За ночь вполне мог сплести паутину. Ну и я бы тоже сразу убрала паутину, что значит ждать до завтра ? Может и ванной не пользоваться.
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Це не в Україні, тут мороз
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Так павуків нема зараз,обглядається кімната 6 очима,як можуть троє людей пропустити таке незнаю,я в ступорі
Шкідлива молекула• 22 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Вы реально думаете, что клиент мог такое нафотошопить чтоб сбить цену))) проще мусор или ласковый волос в ванной комнате подбросить. И Вы так уверено говорит о невозможности наличия паука в номере словно Вы дипломированный арханолог
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Не до завтра я просто так сказала їй, мені йти до готелю 10 хв
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Не клієнт це зробив фото
Шкідлива молекула• 22 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Не клієнт це зробив фото
Думаете Ваши горничные подставляют друг дружку )))
Яичница с беконом
• 22 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Так,бо є причини так думати
Шкідлива молекула• 22 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Так,бо є причини так думати
И человек настолько туп , что нафотошопил фото аж с двух сторон раковины? Там на подоконнике возле стены в верхнем отверстии не остатки паучиного гнезда? На фото выглядит