А я з косою• Изменено 23 января 2025
Немає сексу
Разом 8 років, нам по 35 років. Секс раз на тиждень, швидкий, бо то пізно, то діти. Чоловік засинає з дітьми, я не проти, не буджу його. Я граюсь іграшками, він не знає. Він не робить нічого для мого задоволення, все стабільно одинаково, спокійно. Куні немає. Мінет постійно просить, колись був раз на тиждень, тоді й секс був. Але я бачила що куні немає і почала робити рідше і рідше. А зараз він засинає і мінету не було пів року. Питаю, чи йому не мало, каже, що мало, але немає часу. З його боку так і є, але чому не почекати і не спати? А з мого боку він нічого не робить, і я норм розважаюся сама, але розумію що не добре це все. Що можна змінити? Говорити? Чи лишити як є?
Бринзолетта• 23 января 2025
Ну вы сами пишите, что вы нормально сама справляетесь. Он может тоже сам
А я з косою
• 23 января 2025
Ответ дляБринзолетта
Він сам буває вдома раз на місяці
Оля_с_киркою• 23 января 2025
З часом, щоб тут не писали, вже проходить пристрасть. І тобі вже просто секс з партнером перетворюється на буденність.
Кицюююня• 23 января 2025
Вы его обманываете. Вы же самоудовлетворяетесь регулярно. То есть получаете удовольствие и без него.
Бринзолетта• 23 января 2025
Ответ дляА я з косою
Він сам буває вдома раз на місяці
Для этого много времени не надо, в душе мужчины справляются быстро
А я з косою
• 23 января 2025
Ответ дляРегионщица
Говорити,але чи почує він вас?(
Я натякала про куні, каже скажи мені коли. А я хочу, щоб він сам ініціативу проявляв. А про секс, каже, що стандартні пози, нормально. Я купила еротичну гру, каже фігня
А я з косою
• 23 января 2025
Ответ дляКицюююня
Рідко теж є час. Чому обманюю? Він мені про не звітує, коли сам справляється
А я з косою
• 23 января 2025
Ответ дляШпондєр
ну ви ж розумієте, що справа не в сексі?
А в чому?
сама себе прекрасная• 23 января 2025
Вибачте, але говорити до сраки, я говорила, и просила, розлучилася, от реально я розлучилася бо сексу не було зовсім 7 років, якщо раз на тиждень, як бы не розлучилася , але я не жалкую, знайшла чоловіка, який закриває всі мої потреби в даному питанні
Кицюююня• 23 января 2025
Ответ дляА я з косою
А в чому?
в удовольствии, вам легче получить с ним или без него? это важно
Цікавий писочок• 23 января 2025
Треба говорити і вже по результатам діалогу вирішувати для себе залишатися/ йти/ когось заводити/ лишати все, як є ітд.
Тільки говорити - це не одне питання - ну, тобі так норм, вистачає. - Ні, але часу нема. Домовлятися, пробувати знаходити час, пояснювати, чому вам це важливо.
Я тут с краю постою• 23 января 2025
Не только говорить, а и реализовать то о чем договоритесь. Почему про куни не можете напомнить? Вместо игрушек идите к мужу и говорите про куни. Следите чтоб у него стабильно был секс . Ситуацию надо решать, она подвешенная, и ждёт своего решения . Так пусть это будет ваше решение, а не например какой-то спонтанный секс у мужа, когда его унесет к другой женщине. Если конечно у вас в планах сохранять семью
Кицюююня• 23 января 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Какую ситуацию. Вздор обыкновенный. Не 16 лет им.
Броніки для Моніки• 23 января 2025
А де він знаходиться і що робить, коли у вас секс з іграшками і самою собою? Запрошуйте його, дітей раніше вкладайте може?
Я тут с краю постою• 23 января 2025
Ответ дляКицюююня
Поэтому и кризис что не по 16, а кризисы надо грамотно проходить. Так можно всю жизнь разводиться
Кицюююня• 23 января 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Это все вздор. Зачем разводиться. Тем более дети у них. Развелись из-за куни? А так то все были удовлетворены и оргазмы получали когда хотели.
дякую аж підскакую• 23 января 2025
Вы просто перестали друг друга возбуждать и хотеть соответственно
Может он с вами не получает удовольствия в сексе (кончить физически не всегда прям таки про удовольствие), поэтому и не вкладывается-выкладывается
Мне психолог говорила, что мое удовлетворение (удовольствие) только моя ответственность, хочу чего-то - говорю об этом мужу
Единорог помог• 23 января 2025
Надо говорить. Это путь в никуда, сама удовлетворяется, секс раз неделю по быстрячку, ну жесть как вы это можете терпеть? Может у него есть кто-то ?
Регионщица• 23 января 2025
Ответ дляА я з косою
Ну без інеціативний він,сідайте йому на лице,і нехай працює)
Малая еще та• 23 января 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вибачте, але що означає «Следите чтоб у него стабильно был секс»? Особливо в контексті коли чоловік не хоче/не має часу і т.д.? Ви так написали ніби «слідкуйте, щоб регулярно приймав ліки»… Ну, автор проявлятиме ініціативу, ясно. Але по-перше скільки вона ще її проявлятиме? По-друге, як себе почуватиме після чергової відмови? Ну не гвалтували ж його. Загалом, знаєте, якось хочеться взаємної пристрасті, флірту, бажання, а не бути постійно в ролі «героя-завойовника», де Ч та Ж міняються місцями.
Я тут с краю постою• 24 января 2025
Ответ дляМалая еще та
После вашего поста Никак. Уже не хочется. Представила себя на месте мужа. Лучше уже спать